• knyalt
GÜNDEM Haber Girişi : 13 Mart 2023 11:35

Sağlık-Sen’de başkan değişti

Sağlık Sen 7. Olağan Genel Kurulu sonrası Genel Başkan Yardımclığı’na seçilen Sinan Kuluöztürk’ün yerine yönetim kurulu kararıyla yeni Başkan Osman Kasap oldu.

Sağlık Sen 7. Olağan Genel Kurulu sonrası Genel Başkan Yardımclığı’na seçilen Sinan Kuluöztürk’ün yerine yönetim kurulu kararıyla yeni Başkan Osman Kasap oldu.

Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Sinan Kuluöztürk ;  “Sağlık Senimizin 7. Olağan Genel Kurulu sonrası Genel Başkan Yardımcılığına seçilmem sebebiyle 2007 yılından bu yana yürüttüğüm Sağlık Sen Antalya Şube Başkanlığına yönetim kurulunun almış olduğu kararla çok değerli kardeşim Osman Kasap seçilmiştir. Emek emek büyüttüğümüz, birlikte çok başarılara imza attığımız gözümüzün nuru Sağlık Sen davasını daha da ileriye taşıyacağından şüphem yoktur. Sağlık Sen Antalya Şube Başkanımız Osman Kasap’a ve yönetim kurulunda ki yol arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar dilerken alınan kararın Sağlık ve Sosyal Hizmeti Çalışanlarına hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi

Şube Başkanlığına seçilen Osman Kasap ; “Sinan başkanımızdan aldığımız bu zorlu görevi layıkıyla yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmadı. Emanetimiz olan Sağlık Sen bayrağını daha da yukarıya taşıyacağız. Dün olduğu gibi bugünde sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının haklarını , emeklerini her platformda dile getireceğiz. Genel Başkan Yardımcımız Sinan Kuluöztürk’e bugüne kadar Sağlık Sen Antalya şubemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarı dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.