• SUR YAPIIIIIII
KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 24 Mayıs 2023 15:02

MISS MEDITERRANEAN BAŞLIYOR

MISS MEDITERRANEAN BAŞLIYOR

Bu yıl 22.si düzenlenecek olan Miss Mediterranean Güzellik Yarışması organizatörü Ali Bulut ve Yarışma Ana Sponsoru Ay-ça Estetik Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Yılmaz , 22 yıldır bu orgazizasyona verdikleri destek için basın mensuplarına teşekkür ettiler.

 

   MISS MEDITERRANEAN 2023'DE GERİ SAYIM BAŞLADI... 

    AY- ÇA Estetik Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 22.'si düzenlenecek olan  Miss Mediterranean 2023 Güzellik Yarışmasında hazırlıklar son aşamasında.

 

 ADAY  KAYITLARI  DEVAM  EDİYOR…     

   22 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Miss Mediterranean Güzellik yarışması’nın aday kayıtları devam ediyor ve 27 Mayıs’ta sona erecek...

  Katılımın her yıl olduğu gibi Ulusal olduğunu ve 22. yıla çok iyi hazırlandıklarını belirten yarışmanın organizatörü Ali Bulut, Türkiye'nin en güzel kızını seçeceklerini ve aday katılımlarının devam ettiğini söyledi.

   

   FİNAL  11 HAZİRAN’DA  SKY  BUSINESS  HOTEL'DE …

      Tanıtım Production tarafından Bu yıl 22.su düzenlenecek olan Miss Mediterranean 2023 Güzellik  yarışması’nın Elemeleri 31 Mayıs’ta Ramada Plaza Hotel’de gerçekleşecek ve egitim kampı Expo Park Hotel’de  6 gün sürecek. kamp  6 Haziran 2023  tarihinde  Sky Business hotel 'de  devam edecek  ve  final 11 Haziran 2023  tarihinde Sky Business hotel  gala salonunda gerçekleşecek...

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.