GÜNDEM Haber Girişi : 21 Kasım 2022 14:56

Kazadan saatler önce paylaşıldı!

Tolga Güleryüz, Özgür Karataş ve Burak Topçu'nun hayatını kaybettiği kazadan saatler önce paylaşıldı! Ceyhun Fersoy ve Sergen Deveci'nin son durumları belli oldu

Trafik kazası geçiren ünlü oyuncular Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten'in sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi. Bakan Koca, yaralıların durumunu açıkladı. Baş Belası isimli tiyatro ekibinin karıştığı kazada 'hız' detayı dikkat çekti. Hayatını kaybedenler arasında olan Tolga Güleryüz'ün yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm ile görüntülü olarak konuştuğu öğrenilirken, ekibin kazadan saatler önceki son görüntüleri de ortaya çıktı.

 

Ünlü oyuncular Ceyhun Fersoy, Melis İşiten ve Sergen Deveci'nin de aralarında bulunduğu tiyatrocuları taşıyan minibüs Amasya - Çorum kara yolu üzerinde, Merzifon yakınlarında bir tıra arkadan çarptı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, sanat dünyasını yasa boğacak haberler peş peşe geldi. Tiyatro ekibinin kazadan saatler önce çekilen son görüntüleri ortaya çıktı. Yaralıların sağlık durumuyla ilgili Amasya Valisi Mustafa Masatlı'dan açıklama geldi. Masatlı, “Yapılan ilk incelemede tiyatro ekibini taşıyan minibüsün süratli olduğu tespit edildi” dedi. Durumunun ağır olduğu iddia edilen Sergen Deveci'yle ilgili gelişmeler merak edilirken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da kazayla ilgili açıklama yaptı.

segen deveci

KAZADA 3 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ!

Korkunç kazada ilk belirlemelere göre minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybetti.

Eski eş açıklama yaptı! "Melis iyi ama Sergen'in durumu..."

kazaa

CEYHUN FERSOY, SERGEN DEVECİ VE MELİS İŞİTEN HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralanan sürücü ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova'daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı.

 

AA-20221121-29491324-29491320-AMASYADA_TIYATRO_OYUNCULARINI_TASIYAN_MINIBUS_ILE_KAMYONUN_CARPISTIGI_KAZADA_3_KISI_OLDU_8_KISI_YARALANDI

BAKAN KOCA: 9 KİŞİ YARALANDI, 1'İ TEDAVİYE İHTİYAÇ DUYMADI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kazada yaralananlar ve hayatını kaybedenlerle ilgili açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı:

"Dün gece Amasya Merzifon’da tiyatro sanatçılarını taşıyan bir minibüsün bir TIR ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada minibüste bulunan 3 kişi olay yerinde hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı. 8 yaralı ambulanslarla hastaneye kaldırıldı, 1 kişi ise tedaviye ihtiyaç duymadı.

Kazada hayatını kaybeden sanatçılarımıza Allah’tan rahmet; yakınlarına ve sanat camiasına başsağlığı diliyorum. Yaralılarımız arasında durumu ağır olan kimse yok. Hepimiz adına, kendilerine geçmiş olsun diyorum."

TOLGA GÜLERYÜZ'ÜN MİNİBÜSTEKİ SON GÖRÜNTÜSÜ

HGFHFGH

 

Kazada hayatını kaybeden tiyatro yapımcısı Tolga Güleryüz'ün saatler önce aynı kazada yaralı olarak hastaneye kaldırılan Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner'le görüntülü olarak konuştuğu ortaya çıktı.