• knyalt
SİYASET Haber Girişi : 17 Mart 2023 17:39

İYİ Parti'nin seçim afişinde dikkat çeken detay!

İYİ Parti'nin seçim afişinde dikkat çeken detay! İmamoğlu ve Yavaş var, Kılıçdaroğlu yok

İYİ Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin reklam alanlarına asılan afişinde Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a yer verilirken; 6'lı Masa'nın cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilen CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yer verilmedi.

6'lı Masa'nın adaylık belirleme sürecinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in diğer 5 partinin ortak görüşe vardığı CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun adaylığını kabul etmeyerek İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş'a çağrıda bulunması günlerce konuşulmuştu.

İYİ PARTİ'DEN DİKKAT ÇEKEN AFİŞ

Akşener'in İmamoğlu ve Yavaş'ın cumhurbaşkanı yardımcısı olması teklifi sonrası 6'lı Masa'da sular duruldu ancak bugün Ümraniye'de çekilen bir fotoğraf bu tartışmaları yeniden gündeme getirdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin reklam alanlarına asılan söz konusu İYİ Parti afişinde Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş yer aldı.

 

KILIÇDAROĞLU'NA YER VERİLMEDİ

Söz konusu afişte "Tarih yazacağız" yazısı dikkat çekerken, 6'lı Masa'nın adayı olarak gösterilen Kemal Kılıçdaroğlu'na ise yer verilmedi.

İşte tartışma yaratacak o afiş:

İYİ Parti'nin seçim afişinde İmamoğlu ve Mansur Yavaş bulunurken, Kılıçdaroğlu'na yer verilmedi

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.