GÜNDEM Haber Girişi : 05 Ağustos 2022 16:00

İltemir’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yeni Başkanı İsmail İltemir ve yönetimine ilk ziyaret Kepez Müteahhitler Derneği(KEMDER) Başkanı Mehmet Ali Ünal ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından yapıldı.

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yeni Başkanı İsmail İltemir ve yönetimine ilk ziyaret Kepez Müteahhitler Derneği(KEMDER) Başkanı Mehmet Ali Ünal ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından yapıldı. Başkan İsmail İltemir, birlikten kuvvet doğar inancıyla hep birlikte el ele vererek sektördeki sorunların çözümüne katkı koyacaklarını ifade etti.

UYUMLU ÇALIŞACAĞIZ

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği’nde Atılgan Sert’in istifasının ardından Başkanlık koltuğuna oturan İsmail İltemir’e ilk ziyaret Kepez Müteahhitler Derneği tarafından gerçekleştirildi. KEMDER Başkanı Mehmet Ali Ünal başarı temennisinde bulunarak “Mutluyuz daha sıcak ilişkilerimizin olacağına inanıyoruz. Daha uyumlu çalışmalarımız olacak” diyerek İsmail İltemir ve ekibine başarı dileklerinde bulundu.  Başkan İsmail İltemir ise birlikten kuvvet doğar inancıyla hep birlikte el ele vererek sektördeki sorunların çözümüne katkı koyacaklarını ifade ederek, “İki derneğin birlik içinde mesleğimize daha iyi şekilde hizmet edeceğini düşünüyoruz. Uyum olduğu zaman başarı daha çabuk gelir. Çünkü mutsuzluk olan yerde huzurda olmaz. Hep birlikte hareket edebileceğiz artık” dedi.

BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU

KEMDER Başkanı Mehmet Ali Ünal ise tıpkı kendi derneklerinin üstlendiği misyon gibi ANTMÜTDER ile birlikte inşaat sektörünün yaşadığı bu zor günlerde sektörün önünü açacak çalışmalar yapacaklarını ifade etti.  Ünal, “Sayın İsmail İlter’in üyelerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verecek hizmetlere imza atacağına tüm kalbimle inanıyorum. Bu kutsal görevde kendisine ve ekibine başarılar diliyorum” diye konuştu. KEMDER ve ANTMÜTDER Yönetim Kurulu üyeleri karşılıklı temennilerin ardından hatıra pozu çekildi.

MÜHÜBE TAŞKIN

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.