• SUR YAPIIIIIII
GÜNDEM Haber Girişi : 14 Mayıs 2024 15:13

Eski Meclis Üyesi İntihar Etti

Eski Meclis Üyesi İntihar Etti
AK Parti Döşemealtı ve Büyükşehir Belediye eski Meclis Üyesi İsmail Tosun işyerinde kalbine kurşun sıkarak intihar ederken aralarında Döşemealtı Belediye eski Başkanı Nurettin Tursun ile birlikte 5 kişinin olduğu öğrenildi.

haberimizvar.net'in haberine göre; Antalya’nın Döşemealtı İlçesi’nin sevilen simalarından olan ve lojistik, gıda, market zincirleri alanında ticaret yapan 70 yaşındaki 2 çocuk babası İsmail Tosun’un intiharı Antalya’yı yasa boğdu.

İntiharın ardından detaylar ortaya çıkmaya başladı. İflasın eşiğine gelen ve borçlanan İsmail Tosun, psikolojik bunalıma girdi. Zaman zaman çevresindekilere intihar edeceğini söyleyen Tosun’un işyerine 20 gün önce kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırı oldu.

Bugün de aralarında Döşemealtı Belediyesi eski Başkanı Nurettin Tursun’un da aralarında bulunduğu 5 kişiyle birlikte Döşemealtı Yeniköy Mahallesi’ndeki işyerinde otururken birden silahını çıkaran İsmail Tosun, herkesin gözü önünde kalbine sıkarak intihar etti. 

Tosun’a intihar ederken engel olamayan Tursun ve yanındakiler şok yaşadı. Yaşananlar üzerine Tursun ve beraberdekiler polise ifade verdi. Olayla ilgili soruşturma sürürken, intihar eden Tosun’un cenazesi Adli Tıp’a götürüldü