• SUR YAPIIIIIII
GÜNDEM Haber Girişi : 25 Mayıs 2023 16:32

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE HER ALANDA DEVAM EDİYOR

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE HER ALANDA DEVAM EDİYOR

Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Motosiklet Kulüpleri tarafından anne ve anne adaylarının uyuşturucu ile mücadelede farkındalığının artırılması amacıyla bir etkinlik düzenledi. 

Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, bir toplumun geleceği olan çocuk ve gençleri korumak, madde arzını önlemek ve kullanımının engellenmesi amacıyla başarılı operasyonlar düzenlenmeye devam edildiği belirtildi. Uyuşturucuya savaş açan Emniyet ekipleri sahada gösterdikleri başarının yanı sıra toplumda farkındalık oluşturmak adına da pek çok projeyi hayata geçirdiklerini belirtti.

Toplumun uyuşturucu ile mücadeledeki farkındalığının artırılması amacıyla uzman personeller eşliğinde; Narkorehber, Narkogençlik, Narkogöçmen, Kaan Modülü, Metamfetamin ile Mücadele Modülü ve En İyi Narkotik Polisi; Anne Modülü projeleri kapsamında toplumun her kesimini bilgilendirmeye aralıksız devam edildiği bilgisi verildi.

Eğitim ve bilgilendirme çalışmaları kapsamında Antalya Motosiklet Kulüpleri ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte, 300 motosiklet sürücüsü; anne ve anne adaylarının uyuşturucu ile mücadele farkındalığına dikkat çekmek için “En İyi Narkotik Polisi Anne” ve “Antalya Uyuşturucuya Hayır Diyor” sloganları eşliğinde konvoy oluşturarak seslerinin tüm Türkiye’ye duyurdular. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.