• SUR YAPIIIIIII
YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 19 Eylül 2022 11:09

Tütüncü, Kumluca’nın gençleriyle buluştu

Tütüncü, Kumluca’nın gençleriyle buluştu
Kumlucalı gençlerle buluşan ve gençlere teknolojinin nimetlerinden yararlanma tavsiyesinde bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bizim zamanımızda bilgiye ulaşmak öyle kolay değildi. Bugün çok güzel imkanlar var. Bu güzel imkanlarla kendinizi ço

Kumlucalı gençlerle buluşan ve gençlere teknolojinin nimetlerinden yararlanma tavsiyesinde bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bizim zamanımızda bilgiye ulaşmak öyle kolay değildi.  Bugün çok güzel imkanlar var. Bu güzel imkanlarla kendinizi çok güzel yetiştirin.” dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Gençlik Buluşmaları” kapsamında Kumlucalı gençlerle bir araya geldi. Kumluca’daki Gençlik Buluşması’nda konuşan Başkan Tütüncü, gençlerden hayallerinin peşinden koşmalarını istedi. Gençleri çok önemsediklerini ve bunun içinde Kepez’de gençlere yönelik çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Gençlerle birlikte olmak, onlarla söyleşmek bizim için çok önemli. Bizde sizler gibiyken şehri yöneten insanları görelim, onlarla bulaşalım, onlarla konuşalım düşüncelerimizi paylaşım isterdik. Ancak bu bizim yaşadığımız Türkiye şartlarında pekte mümkün değildi. Belediye başkanı olduktan sonra bende en çok çocuklara ve gençlere kıymet verdim. Gençler ve çocuklar bu ülkenin geleceği, yarınları… Çocuklarımızla, gençlerimizle bir arada olmak, onların gözlerinden şehre bakmak, onların pencerelerinden hayata bakmak, benim için büyük bir mutluluk. Gençlerimizin parlak fikirlerini çok önemsiyorum. Onların yaşadıkları gönül dünyasının içinde olmak, onları hissedebilmek, onların kalplerinden yayılan sevgiyi anlayabilmek, gençlerle empati kurabilmek son derece önemli…” diye konuştu.  

HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN KOŞUN

“Bizim iyi yetişmiş gençlere ihtiyacımız var.” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Tütüncü, “Türkiye’nin iyi yetişmiş gençlere ihtiyacı var. Bizim 20 yılda en iyi yaptığımız şey; özgüven sahibi gençler yetiştirdik.” dedi. Gençlere teknolojinin nimetlerinden yararlanma tavsiyesinde de bulunan Başkan Tütüncü, “Teknolojinin bize sunduğu bir çok imkanlar var. Bizim zamanımızda Google denilen bir nimet yoktu. Bir bilgiye ulaşmak için günlerce kütüphanelerde kitap karıştırmak zorunda kalırdık. Bilgiye ulaşmak öyle kolay değildi. Bugün çok güzel imkanlar var. Bu güzel imkanlarla kendinizi çok güzel yetiştirin. Kendinize bir hayal kurun ve o hayalin peşinden koşun. “ diye konuştu.