• knyalt
SİYASET Haber Girişi : 16 Mart 2023 15:47

Mehmet Başaran, adaylık başvurusunu yaptı

İyi Parti önceki dönem Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlerde 28. Dönem Antalya Milletvekili adaylık başvurusunu yaptı.

İyi Parti önceki dönem Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, 14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlerde 28. Dönem Antalya Milletvekili adaylık başvurusunu yaptı.

14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesinde Ankara’ya giden İyi Parti Önceki Dönem Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, 28. Dönem Antalya Milletvekili adaylık başvurusunu Genel Merkez’de yaptı. İl başkanlığı döneminde yaptığı çalışmalarla İyi Parti’ye Antalya’da ivme kazandıran Başaran, partinin üye sayısını Antalya’da 30 binlerin üzerine çıkararak tüm Türkiye’nin dikkatlerini üzerine çekmişti. Ankara’ya giderek resmi başvurusunu yapan Başaran, “Resmi başvurumuzu yaptık. İl Başkanlığım döneminde nasıl Antalya'da birinci parti olarak görevi bıraktıysam, Milletvekili sürecinde de Antalya’yı en iyi şekilde temsil etmek için kolları tekrar sıvıyoruz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in izinde, Hak, hukuk ve adalet diyen insanlarız. Laik, demokratik ve sosyal hukuk devleti çizgisinde olan insanlarız. Türkiye'nin siyasi tıkanmışlığının anahtarı İYİ Parti’dir.

Göreve kaldığım günden bu yana bana destek olan, her daim yanımda duran, bana duydukları güven ile beni onurlandıran, parti çalışmalarımızın görünmez kahramanları yol arkadaşlarıma da ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.