• SUR YAPIIIIIII
SİYASET Haber Girişi : 08 Aralık 2023 14:59

'Kazanan Kepez olacak'

'Kazanan Kepez olacak'

Kepez'i karış karış gezerek vatandaşlarla buluşan AK Parti Kepez Belediye Başkan a. Adayı Rüştü Peker, "Kepez değişimin adresi olacak. 1 Nisan'dan itibaren birçok il Kepezimize örnek alacak. Kepez öncü belediye olmaya devam edecek" dedi.

Rüştü Peker,  "Kepezimizin ve Antalyamızın hizmetkarı olarak belidiyeciliğin her alanında büyük değişimin görüleceği bir sürece girmek istiyoruz. Bizler ekibimizle birlikte Kepez'de hazırız. Büyükşehir Belediyesi de yeniden AK Partili belediyecilik ile tanışacak ve Kepez ile Büyükşehir el ele vererek daha güzel bir Antalya daha güzel bir Kepez için çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Kepez'in değişim ve dönüşümünün sporda da devam edeceğini dile getiren Rüştü Peker, "Kepezsporumuz şu anda çok şükür ligde iyi gidiyor. Onursal Başkanımız Mustafa Yılmaz ve Başkanımız İsmail İltemir önderliğinde teknik direktörümüz, teknik heyetimiz ve futbolcularımız başarıya odaklanmış durumda. Bizler de Kepezsporumuzu hem futbolda hem de diğer branşlarda daha da yukarılara taşımak için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.