• SUR YAPIIIIIII
GÜNDEM Haber Girişi : 25 Mart 2024 12:11

İMPERİAL TURKİZ RESORT’DAN HIZLI BAŞLANGIÇ

İMPERİAL TURKİZ RESORT’DAN HIZLI BAŞLANGIÇ

Imperial Turkiz Resort Otel turizm sezonu erken açtı. 1 Mart itibariyle hizmet vermeye başlayan ve şu an Rus-Türk yapımı filmin çekimlerine ev sahipliği yapan otel, şimdiden yüksek doluluk oranına ulaştı.

 

MEVLANA Petrol Grup’un ortaklarından olduğu Imperial Turkiz Resort, sezona hızlı bir giriş yaptı. Rus-Türk ortaklığında çekilen bir film setine ev sahipliği yapan Otel, 1 Mart itibariyle konuklarını ağırlamaya başladı. Kısa süre içerisinde yüksek doluluk oranının yakalandığı Imperial Turkiz Resort Otel’de Nisan ve Mayıs aylarının dolu geçmesi bekleniyor.

 

12 AY AÇIK KALACAK

Yeni turizm sezonuna hızlı bir giriş yaptıklarını söyleyen Mevlana Petrol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, “Bilindiği üzere turizm alanında yeni sayılırız ancak kısa sürede büyük bir yol kat ettik.

Ortağı olduğumuz Imperial Turkiz Resort Otel, turizm sektöründeki önemli yatırımlarımızdan biri. Otelimiz şu an büyük oranda dolu ve satışlarımız devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışından büyük talep var. Görünen o ki; Nisan ve Mayıs aylarımız da dolu geçecek. Artık Imperial Turkiz Resort Otel 12 ay boyunca açık kalacak ve misafirlerini ağırlamaya devam edecek” dedi.

 

PROFESYONEL YÖNETİM

Mevlana Petrol Grup Otelleri Genel Koordinatörü Levent Suyolcuoğlu ise Kemer’de yer alan Imperial Turkiz Resort Otel için kısa, orta ve uzun vadeli planlamalar yaptıklarını belirtti.  Bu planlamalar doğrultusunda hareket ettiklerini anlatan Suyolcuoğlu, “Ali bey turizm alanını oldukça önemsiyor. Grup, sektöre önemli yatırımlar yaptı ve süreci profesyonel şekilde yürütüyor. Bu noktada biz de planlı bir şekilde ilerliyoruz. 1988 yılında hizmet vermeye başlayan Imperial Turkiz Resort Otel’in adını tüm dünyaya duyurmak istiyoruz. Uluslararası markalarla görüşmelerimiz sürüyor. Çok kısa süre sonra güzel haberleri kamuoyu ile paylaşacağız” şeklinde konuştu.