KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 07 Kasım 2023 15:37

Düden ailesinin mutlu günü

AGC İDARİ KOORDİNATÖRÜ MEDİHA DÜDEN OĞLUNU EVLENDİRDİ

Antalya Gazeteciler Cemiyeti İdari Koordinatörü Mediha Düden’in oğlu Mert Düden, Temmuz ayında nişanlandığı Aysu Sağlam ile  dünya evine girdi.

Mediha Düden ve Şenol Düden’in oğlu Mert Düden, Hacer Sağlam ve Yüksel Sağlam’ın kızı Aysu Sağlam ile 14 Ekim Cumartesi günü evlendi .Elektrik ve Elektronik Mühendisi olan genç çiftin en mutlu gününde aileleri ,akrabaları ve arkadaşları yalnız bırakmadı.
Düğünde Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  İdris Taş ve yönetim kurulu, Antalya basın camiası  ile önceki dönem başkanı Mevlüt Yeni’nin yanısıra, Antalya protokol Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, STK ve Oda Başkanları, Kurum ve Kuruluşların Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Düğün sonrası Düden’e sosyal medyadan tebrik mesajları yağdı.Sosyal medyadan genç kayınvalide Mediha Düden teşekkür ederek, “Düğünümüze katılımınızdan onur duyduk; bizim mutlu günümüzde bizim yanımızda olan, çelenk ve çiçek göndererek yanımızda olduklarını hissettiren herkese teşekkürü borç biliriz” dedi.
Bir hafta önce gelin adayı Aysu’nun memleketi İstanbul’da yapılan nikah merasimi, Antalya da düğünle noktalanan düğüne Antalya Gazeteciler Cemiyeti üyeleri çoğunlukla katıldı.Düğüne katılan gazeteciler zaman zaman gelin damat ile karşılıklı oynarken Mediha ve Şenol Düden ilgiden çok mutlu kaldılar. Gençler bundan sonraki yaşamlarını ise İstanbul'da sürecek.  Gece boyu süren düğün; takı merasimi, pasta kesimi ile devam etti.