• SUR YAPIIIIIII
SİYASET Haber Girişi : 05 Haziran 2024 16:40

CHP Finike Kadın Kolları’nda bayrak değişimi

CHP Finike Kadın Kolları’nda bayrak değişimi

CHP Finike Kadın Kolları’nda bayrak değişimi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Finike İlçe Kadın Kolları Seçimli Genel Kurulu, ilçe başkanlığında gerçekleştirildi. Parti üyesi kadınların yoğun bir katılımıyla tek adaylı olarak gerçekleştirilen Genel Kurul’da Dilek Geyikçi, CHP Finike Kadın Kolları Başkanı olarak seçildi.

Yeni Başkan Dilek Geyikçi oldu

Genel Kurul’da yapılan seçimin ardından konuşan CHP Finike Kadın Kolları Başkanı Dilek Geyikçi, seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üyelere teşekkür etti. Bundan sonraki sürecin kendileri için çok yoğun geçeceğini de ifade eden Dilek Geyikçi, “Genel Başkanımız Özgür Özel’in kadınlara olan yaklaşımını ve verdiği değeri hepimiz yakından biliyoruz. Yerel seçimlerde bu değerin ve güvenin karşılığını birçok il ve ilçede kadın belediye başkanlarımızın seçilmesi ile gördük” şeklinde konuştu. 

İktidara yürüyeceğiz

Yerel seçimlerde CHP’nin iktidar fişeğinin yakıldığını da söyleyen Kadın Kolları Başkanı Geyikçi, “Yerel seçimleri Genel Başkanımız Özgür Özel’in liderliğinde çok iyi bir sonuç alarak geride bıraktık. Şimdi CHP Belediyeleri olarak hizmetlerimizi en iyi şekilde vermek ve önümüzdeki genel seçimlerde arkamıza aldığımız bu rüzgar ile iktidara ilerleyeceğiz. Bu dönemde olduğu gibi başta partimizin kadınları olmak üzere tüm kademelerimizle çalışacağız, hep birlikte kazanacağız” dedi.

Görevi teslim aldığı geçmiş dönem başkanı Nurcan Çömlek’e de teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Dilek Geyikçi, “Bu süreçte bana destek olan tüm kadınlarımıza, aileme, İlçe Başkanımıza ve tüm partililerimize teşekkür ediyorum. Aldığımız bayrağı daha ileriye taşıyacağız. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisinde böyle bir göreve gelmenin gururunu yaşıyorum” diye konuştu.