SİYASET Haber Girişi : 23 Ekim 2023 18:05

Büyükşehir'e talip oldu

Büyükşehir'e talip oldu

Gücümüz Anadolu platformu Antalya Şube Başkanı Mustafa duran iyi parti'den Antalya Büyükşehir belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.  Mustafa duran adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Ülkemizin bir aynası olan Antalyamız yıllardır kötü yönetimler, alınan yanlış kararlar, halktan ziyade müteahhitlerle kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıklar, Antalyalı'ya değil yandaşa sunulan ihaleler neticesinde kendi segmentinde olan şehirlerin arasında çok geride kalmıştır. Ulaşım , trafik, toplu taşıma tamamen bir kaosa dönüşmüştür. Antalyamiza gelen  Suriyeli, Afgan, Afrikalı Ukrayna ve Rus  mülteci ve göçmenler nedeniyle bir Türk şehri olmaktan çıkmıştır. Antalyalı artan kira ve emlak fiyatları nedeniyle sokaklarda sabahlamaktadir veya daha iç kesimlere taşınmaktadır.Barinma sorunu çok önemli bir yer işgal etmektedir.Anlamını dahi bilmediğimiz yabancı dilde tabelalar , illegal emlak, araba kiralama , konut kiralama artık kayıtdışı olarak yabancılar tarafından yapılmaktadır. Daha nice problemlerimiz için uzman kadromuz ve mega projelerimizle karşınıza çıkmaya hazırlanıyoruz. İYİ bir el dokunması için şehrimize Antalya Büyükşehir belediye başkan aday adayı oldum. 
Yaşanabilir bir Antalya için bir olalım

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Boyacı 23 Ekim 2023 18:16

    Sağlık sebebiyle, birilerine minnet borcu olanlar, evinde izdivaca çekilecek. Mustafa Duran Başkanla, ayağa kalkacak. Mustafa Duran Başkan, Antalya ya İyi gelecek.