SİYASET Haber Girişi : 24 Mart 2023 16:13

Bucak’tan İl Başkanlığı’na ziyaret

Bucak’tan İl Başkanlığı’na ziyaret
İYİ Parti Antalya Milletvekili aday Adayı Turgut Bucak, İYİ Parti İl başkanı Vahdet Afşin Karacan ve yönetimine ziyarette bulundu.

İYİ Parti Antalya Milletvekili aday Adayı Turgut Bucak, İYİ Parti İl başkanı Vahdet Afşin Karacan ve yönetimine ziyarette bulundu.

Vekil aday adayı Bucak, esnafın içinde bulunduğu durumunu istişare etti. Ziyarette genel seçimlerinde İYİ Partiden aday adayı olduğunu ve genel merkeze adaylık başvurusunu bulunduğunu İl Başkanı Karacan’ailetti.

Bucak, “İlk ziyaretimiz il başkanlığımıza yaptık. Genel merkezimiz ve teşkilatlarımızın vereceği her göreve İYİ partiyi iktidara taşımak talibiz. Bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bundan sonrada seçimlerdeelimizi taşın altına koymaya veverilecek her göreve hazırım. Bundan sonraki süreçte il teşkilatlarımızıziyaret ederek istişarelerde bulunacağız.dedi.

Ziyarete, Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı,  Antalya Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nazif Alp,Antalya Lokantacılar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif başkanı Yasin Tekdemir, mali müşavir ve İYİ Parti Antalya kurucularından ve Kilisliler Dernek Başkanı Refik Cennet, İYİ Parti kurucu il başkan yardımcısı  ve il yönetim kurulu üyesi Nihat Kavşut, Muratpaşa Esnaf Kredi Kefalet  Kooperatif  Başkan Vekili ve Antalya otobüsçüler odası yönetim kurulu üyesi  Sebahattin Peşen,Muratpaşa esnaf kerdi kooperatifi yönetim kurulu üyeleri ,İYİ Parti kurucu il başkan yardımcısı Nail Çelebioğlu, İYİ Parti Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Esen ,Antalya Berberler Odası Başkanı Yüksel Uzun,  Antalya Pansiyoncular Oda Başkanı Özcan Sucu, Antalya Pazarcılar Odası Başkanı Metin Bucak’ta  katıldı

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.