KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 07 Ağustos 2022 10:31

Bilimin Merkezi Kepez

Kepez Belediyesi’nin geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek ve bilimi çocuklara sevdirmek amacıyla şehrimize kazandırdığı Antalya Bilim Merkezi, yaz tatilini verimli değerlendirmek isteyen çocuklar için 9 ve 13 Ağustos tarihlerinde Tematik Bilim Kampı dü

Kepez Belediyesi’nin geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek ve bilimi çocuklara sevdirmek amacıyla şehrimize kazandırdığı Antalya Bilim Merkezi, yaz tatilini verimli değerlendirmek isteyen çocuklar için 9 ve 13 Ağustos tarihlerinde Tematik Bilim Kampı düzenliyor.

Akdeniz’in ilk ve tek bilim merkezi olan Antalya Bilim Merkezi Tematik Bilim Kamplarında, çocuklar hem eğleniyor, hem öğreniyor. Kepez Belediyesi’nin geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek ve bilimi çocuklara sevdirmek amacıyla şehrimize kazandırdığı Antalya Bilim Merkezi, Dokumapark’ta bilim rüzgârı estiriyor. Yaz tatilini verimli değerlendirmek isteyen çocuklar, Tematik Bilim Kampı’nda keyifli dakikalar geçiriyor. Tematik Bilim kamplarına katılan çocuklara merak uyandıran, araştıran, uygulayan ve sonuç alan eğitim modeli sunuluyor. Akıl Zeka Oyunları, Uzaydaki Gözler, Ekoloji, Tersine Mühendislik, Kimyanın Gücü, Giyilebilir Teknoloji ve Phytona Giriş temalarıyla birbirinden eğlenceli ve öğretici atölye çalışmaları, 7 – 14 yaş aralığındaki tüm çocukları Antalya Bilim Merkezi’nde bekliyor. Tematik Bilim kamplarına katılım için sınırlı sayıda kontenjan bulunuyor. Antalya Bilim Merkezi’nin Tematik Bilim Kamplarına katılmak isteyen çocuklar www.antalyabilimmerkezi.com adresinden veya 0242 314 10 10 numaralı telefon hattından gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.