YEREL YÖNETİMLER Haber Girişi : 21 Temmuz 2022 16:50

Başkan Tütüncü, Akseki’de

Antalya’nın ilçelerini karış karış gezerek gönül kapılarını çalan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akseki ilçe sakinleriyle kucaklaştı.

Antalya’nın ilçelerini karış karış gezerek gönül kapılarını çalan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akseki ilçe sakinleriyle kucaklaştı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün bu haftaki gezi rotası Antalya’nın Akseki İlçesi oldu. Batı Torosların zirvesinde yer alan Akseki’de, mahalle mahalle gezdi, hemşehrilerinin gönül kapılarını çaldı, esnafları da tek tek gezdi. Başkan Tütüncü, Akseki ziyaretinde ilk olarak geçtiğimiz yıl meydana gelen yangın felaketinden etkilenen Kepez Beleni Mahallesini ziyaret etti. Yangın bölgesindeki konteyner ve yapılan evleri gezdi, vatandaşların sıcacık yuvalarına konuk oldu.  Hocaköy Mahalle sakinlerinin de gönül kapılarını çalan Başkan Tütüncü, Murtiçi Mahalle esnafıyla kucaklaştı. Esnafı tek tek gezdi, istek ve talepleri dinledi. Başkan Tütüncü, akşama kadar devam edecek Akseki ziyaretinde AK Parti İlçe teşkilatını, MHP İlçe Teşkilatını, Belediye Başkanı İbrahim Özkan ve esnaf odalarını ziyaret edecek. İlçe merkezindeki esnafı da gezecek olan Başkan Tütüncü, Cevizli Mahallesi, Salihler Mahallesi, Kuyucak Mahallesi, Gümüşdamla Mahallelerinde de hemşehrilerinin gönül kapılarını çalacak.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.