GÜNDEM Haber Girişi : 03 Ağustos 2022 16:23

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneğinde Yeni Dönem

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atılgan Sert ‘in istifasıyla, Başkan Yardımcısıİsmail İltemir Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Başkan seçildi.

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atılgan Sert ‘in istifasıyla, Başkan Yardımcısıİsmail İltemir Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Başkan seçildi.

Antalya‘da  inşaat sektörüne adını duyurmuş; faaliyetlerine 1996 yılında Özgüneş İnşaat ile başlayan İsmail İltemirGroup, inşaat ve mobilya alanında faaliyet göstermektedir. 

İsmail İltemirGroup’ un Yönetim Kurulu Başkanı olan İsmail İltemir, Antalya’dabaşarılı yapıların ve hizmetlerin altına imza atan ve aynı zamanda Antalyaspor Başkan Vekili, Antalya Ticaret Sanayi Odası Komite Üyesi, Kepez İş Adamları Derneği Yönetim Başkan Yardımcısı ve Antalya Yörükler Derneği Başkan vekilitanınmış müteahhitlerindendir.

 

Derneğin yeni başkanı İsmail İltemirdemokratik ve şeffaf bir yönetim kurulu yaşandığını hatırlatarak, “Derneğin kuruluşundan bu güne emeği geçen tüm yönetim kurulu başkanları ve üyelerine teşekkürü borç biliyoruz. Sektörümüzün ihtiyaç duyduğu paylaşım, dayanışma, çözüm aranan konularda fikir ve tecrübelerin paylaşılacağı bir yer olacağı, derneğimizin kapısı herkese açıktır. Geçmiş yönetimlerin yaptıkları çalışmaların üzerinde çok daha farklı ve yeni projeler ile Antalya İnşaat Müteahhitler Derneğini sektör de adını duyurmaya, varlığını, sürdürmeye devam edecektir” dedi.

İsmail İltemir, “Tecrübelerimizin ve birikimlerimizin bizlere verdiği güç ve cesaret ile daha aktif, daha çok söz sahibi, daha çok danışılan ve bilgi istenileceği çalışmalar yürüteceğimizden, kimsenin kuşkusu olmasın. Başkanlığını üstlendiğim Antalya İnşaat Müteahhitler Derneği ve yeni yönetim kurulumuzla hepbirlikte sektörümüzün sorunları ve beklentilerini hızlı ve çabuk çözülebilmesi için ortaya koyacağı çaba ve gayreti herkes görecektir. Oluşturduğumuz yönetim kurulu üyelerimizin hepsi, ülkemizin inşaat sektörünün yaşadığı bu zor günlerde inşaatlarına ara vermeden müteahhitlik görevlerine devam eden genç dinamik isimlerden oluşmaktadır. Her yönü ile güçlü Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği yeni yönetim ve hizmet anlayışı ile Antalya’da çok ses getirecek, dikkat çeken sivil toplum kuruluşu olacağını şimdiden belirtmek isterim. Önceki Dernek Başkanlarımıza ve tüm yönetim kurulu üyelerinebu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum”  diye konuştu.

YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU… Başkan İsmail İltemir, Başkan Yardımcısı Hasan Kılıç, Başkan YardımcısıTuran Hacıarifoğlu, Başkan YardımcısıAhmet Çeliktürk, Muhasip Üye Selçuk Üzüm, Mali Sekreter Bilal Orhan, Mali Sekreter Mehmet Kurtay, Teşkilatlanma Ve Medya SekreteriAkın Kurt, Asil Üye Emre Öztürk, Asil Üye İbrahim Eciş, Asil Üye Esme Yıldırım Üzüm ‘den oluştu. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.