• SUR YAPIIIIIII
GÜNDEM Haber Girişi : 24 Mayıs 2023 08:51

176 YILDIR VATANDAŞ ODAKLI ÇALIŞMALARIYLA EN İYİ VE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR

176 YILDIR VATANDAŞ ODAKLI ÇALIŞMALARIYLA EN İYİ VE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR

Vali Ersin Yazıcı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 176’ncı kuruluş yıl dönümü kapsamında Tapu ve Kadastro 6. Bölge Müdürü Funda Aydın Seymen ve beraberindeki heyeti kabul etti. Ziyarette konuşan Vali Yazıcı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 176 yıldır vatandaş odaklı çalışmalarıyla en iyi ve en kaliteli hizmet sunan birimlerden biri olduğuna değindi.

Vali Ersin Yazıcı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 176’ncı kuruluş yıl dönümü kapsamında Tapu ve Kadastro 6. Bölge Müdürü Funda Aydın Seymen ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti. Bölge Müdürü Seymen ziyarette kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, müdürlüğün kurumsal yapısı, kurum çalışmaları, faaliyetleri ve planları hakkında Vali Yazıcı’ya bilgi verdi. 

Ziyarette Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün tarihinden bahseden Tapu ve Kadastro 6. Bölge Müdürü Funda Aydın Seymen, 176 yıldır vatandaşların işlerini kolaylaştıracak çalışmaları çağın getirdiği yeniliklere uygun olarak hayata geçirdiklerini dile getirdi.

176’ncı Kuruluş Yıl Dönümünüz Kutlu Olsun

Tapu ve Kadastro Teşkilatının ülkemizin en köklü ve en kaliteli hizmet sunan birimlerden biri olarak önemli bir görevi ifa ettiğine değinen Vali Yazıcı; “Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, ülkemizin en eski ve en köklü teşkilatlarından biri olarak, Osmanlı’dan günümüze kadar devam eden 176 yıllık bir kurumumuz. Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, taşınmazlara ilişkin mülkiyet bilgilerini devlet güvencesi altında muhafaza etme, güncelleme, taşınmazlara yönelik planlar belirleme ve yönetme konularında önemli görevler yerine getiriyor. Kurulduğu 1847 yılından bugüne kadar teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek vatandaşlarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Özellikle teknolojik gelişmeleri iyi kullanarak alt yapısını sürekli yenileyen Tapu ve Kadastro Müdürlüğümüz, hizmet kalitesini her geçen gün yükselterek başarılı çalışmalara imza atıyor. Her geçen gün kendini yenileyen alt yapısıyla vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha hızlı hizmet veren Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğümüzü ve personelini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.176’ncı kuruluş yıl dönümünüz kutlu olsun.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Vali Yazıcı, heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 176’ncı kuruluş yıl dönümü kutlayıp, çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.