surrr
Anasayfa > YEREL YÖNETİMLER > Tütüncü’den 5 Müjde!
Tütüncü’den 5 Müjde!

Tütüncü’den 5 Müjde!

25.11.2021 11:28 12 14 16 18 yazdır
Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni(AKBÖHONDER), ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Ben her zaman sizin yanınızdayım” diyerek, 5 müjde verdi.

Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni(AKBÖHONDER), ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Ben her zaman sizin yanınızdayım” diyerek, 5 müjde verdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Böbrek Hastalıkları ve Organ Nakli Sosyal Yardımlaşma Derneği’ni(AKBÖHONDER), ziyaret etti.  AKBÖHONDER Başkanı Mehmet Şahan’dan dernek hakkında bilgi alan Tütüncü, dernek üyeleriyle sohbet etti,  istek ve talepleri dinledi. Organ bağışı konusunda da herkesi duyarlı olmaya çağıran Tütüncü, “Her zaman birlikte ve beraberiz. Ben sizin yanınızdayım. Sizi çok seviyorum.” diyerek, AKBÖHONDER üyelerine 5 müjde verdi.

Müjde üstüne müjde

Müjdeleri arka arka sıralayan Başkan Tütüncü, “Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Hemodiyaliz Ünitesindeki hastaların diyaliz esnasında faydalanabilecekleri geniş kapsamlı bir kütüphaneyi hizmete kazandıracağız. Dernek bahçesinde Tıp Fakültesi’nde çalışan personelimizin çocuklarının kullandığı bir bahçe var. O bahçeyi komple yenileyerek, güzelleştiriyoruz. Kepez Belediyesi olarak, organ bağışı ile ilgili kampanyalara ve tanıtım çalışmalarına destek veriyoruz.  Bu derneğimize katkı sağlamak isteyen ailelerin ürünlerini satabilecekleri güzel bir satış yerini de onlara sunacağız.” dedi. Başkan Tütüncü, beşinci müjdenin ise Belediye Tıp Merkezi’nde organ bağışı kayıtlarının alınmasıyla ilgili sağlık bakanlığı ile yapılacak ortak çalışma olduğunu söyledi.

Daha güzel hayatlar için çalışıyoruz

“Biz belediyeciler hayatı kolaylaştırmaktan yanayız.” diyerek sözlerine devam eden Tütüncü, “Bizim tarafımız vatandaşımızdan yanadır. Biz onlara daha güzel bir hayat sunabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 5 müjdemiz buradaki hemşehrilerimizi, dernek mensuplarımızı ve inanıyorum ki organ nakli bekleyen değerli hemşehrilerimizi çok sevindirecek müjdeler olacaktır. İnşallah neticelerini de birlikte beraberce takip ederek, bunları güzel bir faydaya dönüştüreceğiz, mutlulukları birlikte büyüteceğiz. “ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri