Hoşgeldiniz  

Tıp Bayramı…

Yalçın KÜÇÜK | 13 Mart 2020 | Dünya, Siyaset A- A+

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Türk Grubu Başkanı Atay Uslu 14 Mart Tıp Bayramını yayınladığı mesaj ile kutladı.

Milletvekili Atay Uslu mesajında şunları ifade etti:

“Vatandaşlarımıza sağlıklı yaşama ortamları sağlamak ve güvenli, kaliteli sağlık hizmetleri sunmak en önemli görevlerimizden biridir. Sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve sağlık sektörümüzün bütün sorunlarının çözülmesi için gerekli adımları atmaya devam ediyoruz.

Tıp alanında Hekimlerimizin kaydettiği başarılar da Milletimiz adına gurur verici. Gece gündüz, soğuk sıcak demeden şartlar ne olursa olsun fert ve toplumun sağlığını korumak, insanların mutluluğunu sağlamak, herkesin derdine çare olmak için koşan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız, bu kutsal görevi büyük bir özveri ve meslek aşkıyla yerine getirmektedirler.

Korona Virüsün dünyada hızla yayıldığı bu günlerde Sağlık Bakanlığımızın ve sağlık yetkililerimizin uyarılarını dikkate almamız büyük önem taşımaktadır.

Ülkemizin dört bir köşesinde, sadece insan ve insanlık için fedakârca hizmet veren hekimlerimizin ve sağlık personelimizin Tıp Bayramı’nı kutluyor, güzellikler ve başarılar diliyorum” dedi.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle