Hoşgeldiniz  

Büyükşehir’den Eğitim Kurumlarına Destek

admin | 22 Kasım 2019 | Dünya, Yerel Haberler A- A+

Alanya Toslak’ta 2 okula çevre düzenlemesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’daki eğitim kurumlarının taleplerini yerine getiriyor. Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı park ve bahçeler ekipleri Toslak’ta bulunan iki okula alt yapı desteği verirken, çevre düzenlemelerini de yaptı. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı park ve bahçeler ekipleri, Alanya’nın batısında yer alan Toslak Mahallesi bulunan iki okula alt yapı desteği verdi. Nebile Hacıkadiroğlu İlkokulu’nun çevre düzenlemesi işi için kolları sıvayan Büyükşehir Belediyesi, okul bahçesindeki yeşil alanın çevresini bordür taşlarıyla ördü. Ardından toprak tesfiyesi yaparak çiçek ve bitkiler diken ekipler, çalışmayı tamamlayarak okul çevresinin daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağladı.

OKUL ÇEVRESİ PARKE İLE KAPLANDI

Toslak Mahallesi’nde bulunanSabir Erkin İlk Okulu’nun arkasında kantin ve tuvaletlerin olduğu bölümde çevre düzenlemesi yapıldı. Park ve bahçeler ekipleri, öğrencilerin teneffüs ve boş vakitlerinde kullandıkları alanın daha temiz ve düzenli olması için parke çalışması gerçekleştirdi.  Öğretmen ve öğrenciler çalışmadan memnun kaldıklarını belirterek, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.