Hoşgeldiniz  

Antalya Susuz Kalmasın Diye…

Yalçın KÜÇÜK | 24 Mart 2020 | Dünya, Yerel Haberler A- A+

ASAT 7/24 görevde

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Corona nedeniyle evinde kalan vatandaşların su konusunda sıkıntı yaşamaması için her türlü önlemi alıyor. 7/24 görevde olan ASAT ekipleri,olası arızalara da anında müdahale ederek vatandaşların mağduriyetini önlüyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri, tüm dünyayı etkileyen Covid-19 (Corona) virüsü salgınına karşı alınan önlemler kapsamında saha birimleri ile birlikte olağanüstü performans ile çalışmalarını yürütüyor. ASAT ekipleri, vatandaşların mümkün olduğunca evlerinde kaldığıbu günlerde su konusunda sıkıntı yaşamaması için gereken önlemleri aldı.

SU KESİNTİSİNE GEÇİT YOK

Antalyalıların susuz kalmaması için 7/24 görevde olan ASAT su arıza onarım ekibi, olası arızalara anında müdahale ederek çözümlüyor. Gece gündüz hareket halindeki ekipler, en küçük su kesintisine geçit vermemekiçin özveriyle çalışıyor.

ONLİNE İŞLEM

Herhangi bir arıza durumunda veya talep bildirmek için ASAT Genel Müdürlüğü’nün 185numaralı telefonuna, 0530 676 67 67 numaralı WhatsAppİhbar Hattına, info@asat.gov.tr mail adresine ve www.asat.gov.tr internet sayfasındaki “Online İşlemler” bölümüne başvuru yapılabiliyor. Ayrıca cep telefonları için ASAT Mobil uygulaması bulunuyor ve e-devlet sistemi üzerinden de bazı kurum işlemleri yapılabiliyor.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle