Hoşgeldiniz  

YÖRSİAD’dan Etkinlik Üstüne Etkinlik

admin | 25 Nisan 2019 | Kültür Sanat A- A+

Önce Bahara Merhaba Etkinliği’ne sonra da Bahçeşehir Koleji Antalya Lara Kampüsü’nde düzenlenen FIRST LEGO League Jr. Fuarı’nda  minik bilim kahramanlarına ödüllerini verdiler.

Antalya’nın en aktif SİAD’ları arasında yer alan YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş İnsanları Derneği ) üyelerin ve ailelerin katılımı ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

ATSO Hilmi Beken Restaurant’ta düzenlenen ‘YÖRSİAD Aktif – Bahara Merhaba Etkinliği’ne büyük ilgi gösteren İş İnsanları ve aileleri hoşça vakit geçirirlerken, Başkan M.Aykut Ege yaptığı açıklamasında“YÖRSİAD Aktif olarak düzenlenen Bahara Merhaba Etkinliği’nde tüm üyelerimiz ve aileleri ile bir araya geldik. Baharın bu güzel günlerinde tüm YÖRSİAD ailesi olarak bir arada olmanın keyfini ve mutluluğunu yaşadık. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

YÖRSİAD Yönetimi bir diğer etkilikte de, Dernek Denetim Kurulu Üyesi Hüseyin Sarı’ya ait Bahçeşehir Koleji Antalya Lara Kampüsü’nde düzenlenen FIRST LEGO League Jr. Fuarı’nda , minik bilim kahramanlarına ödüllerini verdi.

YÖRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı M.Aykut EGE, YÖRSİAD Genel Sekreteri  Murat Ulusoy, YÖRSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Nazif EKEN başarılı gençlere ödüllerini takdim ettiler.

50 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.