Hoşgeldiniz  

Wushu Turnuvası için Antalya’ya 10 bin kişi gelecek

admin | 16 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Wushu Antalya Temsilciliği, 26 Ocak- 05 Şubat arası gerçekleşecek Türkiye Şampiyonası’na hazır. Turnuva için yaklaşık 10 bin kişi Antalya’ya gelecek.

Türkiye Whshu Federasyonu tarafından 26 Ocak- 5 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek Türkiye Minikler- Yıldızlar- Gençler ve Büyükler Wushu Bay/Bayan Qinda, Sanda ve Taolu Şampiyonası için hazırlıklar tamam.

Wushu Federasyonu MHK Başkanı Abdulvahit Alagöz, turnuva öncesi geldiği Antalya’da, İl Temsilcisi Özgür Akdağ ile birlikte Antalyalı 15 Wushu hakemine, güncellenen kurallarla ilgili bilgi verdi. 3 gün süren eğitim seminerinde hakemler Antalyalı sporcuların hazırlık maçlarında görev alarak antrenman yaptılar.

Meltem Mahallesi’nde bulunan 10 bin kişilik Antalya Spor Salonu’nda gerçekleşecek etkinliklere 3 bin ile 3 bin 500 kişi arasında sporcunun katılması bekleniyor. Sporcuların aileleri ile birlikte yaklaşık 10 bin kişinin de turnuva vesilesiyle Antalya’da olacak. Burada kazanan sporcular aynı zamanda Wushu Milli Takım kadrosuna alınacak.

148 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.