Hoşgeldiniz  

Uslu, kadınlar Gününü Kutladı

admin | 08 Mart 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementer Asamblesi Komisyonu Başkanı  Atay Uslu  Kadınlar Günü nedeniyle bir Mesajı yayınladı.
KADIN GÜVENCEMİZDİR
Şair der ki,
“Kadınlar bilirim ülkeme ait
Yaslandın mı çınar gibi,
sardın mı umut gibi!”
 Hiçbir sosyal proje  kadınların katkısı olmadan hayata geçemez, hiçbir kültür kadınlar olmadan yaşatılamaz. Hiçbir medeniyet ve hareket  kadını ihmal ederek ya da dışlayarak inşa edilemez.
Nitekim bizim medeniyetimizde Hz. Haticeler, Hz. Aişeler, Hz Fatımalar’ın emekleri büyüktür.
Nitekim bu toprakları vatan kılarken, mesele Vatan savunulması olduğunda Nene Hatunun kahramanlığı, Halide Edip’in gür sesi  aziz yiğitlerin en büyük cesaret kaynağı olmuştur.
Kadınlarımızın fedakarlıkları, onların gayretleri olmasaydı bu topraklarda özgürlüğü yaşayamazdık.  Hepsini saygıyla, hürmetle, rahmetle anıyoruz.
Bugün ve yarın hem medeniyet dizayn ederken hem de çözüm üretirken kadın empatisine, merhametine ihtiyacımız var. Kadınlarımızla beraber yapılan tüm yürüyüşlere daha bir derinlik, nezaket, merhamet, zarafet ve düzen gelmiştir.
GELECEĞİ KADIN-ERKEK BERABER İNŞA EDECEĞİZ.
İnşallah güzel geleceği, iyi geleceği  kadın-erkek hep birlikte inşâ edeceği, sevinçlerimizi, gururlarımızı birlikte paylaşacak, beraber yol alacağız.
Tüm Dünya Kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tüm kalbimle kutluyorum.
82 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.