Hoşgeldiniz  

UNIFM91.3 Birinciliği Hedefliyor

admin | 04 Ocak 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

18 yıldır Antalya’nın ve Akdeniz Üniversitesi’ nin sesi olan UNIFM91.3 Akdeniz Üniversitesi Radyosu bu yıl üçüncüsü düzenlenen Müzik Onair Ödülleri’nde 10 finalist arasında yer almayı başardı.

Antalya ve Üniversite arasında köprü olan Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3 öğrencilerin kendini özgürce ifade edebildiği bir platform olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Her geçen gün dinleyici kitlesini artıran UNIFM91.3 Müzikonair yarışmasının finalistlerin açıklanmasıyla çalışmalarını hızlandırdı.

Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3 geçen yıl düzenlenen Müzikonair yarışmasında ikinci olarak ‘Gençliğe Destek Ödülü’nü kazanmıştı. Halk oylamasıyla derecelerin belirlendiği yarışmada Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3 bu yıl Antalya halkının desteklerini alarak birinciliği hedefliyor.

Oy verme işlemi muzikonairodulleri.com adresinde üçüncü kategoride bulunan UniFM-Akdeniz Üniversitesi seçeneğini seçtikten sonra cep telefonunuza gelen kısa kodu ücretsiz olarak kutucuğa girmenizle tamamlanıyor. “En İyi Üniversite Radyosu” kategorisinde 7 Ocak tarihine kadar devam edecek olan oylamanın sonuçları 28 Ocak 2019’da açıklanacak.

Akdeniz Üniversitesi Radyosu UNIFM91.3 çalışanları ve öğrenciler, bir oyun her şeyi değiştirebileceğini söyleyerek Antalya halkından şehrin sesine kulak ve oy vermesini istiyor.

109 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.