Hoşgeldiniz  

TURSAB İzmir’e çıkarma yapacak

admin | 31 Ocak 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı Kemer’den Kalkan’a uzanan acentecileri İzmir’e götürecek. 7-10 Şubat 2019 tarihleri arasında birlik ve beraberlik adına düzenlenecek olan gezide, TÜRSAB İzmir Bölge Başkanlığı tarafından katılımcılara, seminerler dışında bölge gezileri de düzenlenecek.

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin, İzmir’de gerçekleşecek seminer ve galaya TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın da katılacağını söyledi.

Kemer’den Fethiye’ye uzanan bölgede çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Başkan Rıza Perçin, her zaman üyelerin sıkıntılarını çözmek adına çözüm ürettiklerini belirterek, zaman zaman da birlik ve dayanışma içerisinde bu tür organizasyonlarda bir arada olacaklarını söyledi.

Başkan Firuz Bağlıkaya’da İzmir’de olacak!

Başkan Perçin, “Batı Antalya’da yer alan TÜRSAB üyelerimiz ile birlikte 7-10 Şubat tarihleri arasında İzmir’de olacağız. Amacımız yoğun olmayan kış döneminde tüm üyelerimiz ile birlikte kaynaşma sağlamak. Aynı tarihlerde TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı’mızın yanı sıra seminere ve İzmir tanıtım gezilerine Batı Akdeniz, Orta Karadeniz ve Batı Karadeniz BTK’larda katılacak.  TÜRSAB Genel merkezimizin organizasyonunda İzmir BTK ev sahipliği yapacak. İzmir bölgesinde turizm noktasında değerli olan bölgelere tanıtım gezileri düzenlenecek. TÜRSAB Başkanımız sayın Firuz Bağlıkaya’da seminerimize ve düzenlenecek gala gecesine katılımları olacak” diye konuştu.

Üyeler bu tür etkinliklerden oldukça mutlu!..

Kaş ve Kalkan’da acentecilik yapan Le Conge Travel sahibi Yusuf Emre Sıkıcıoğlu yaptığı açıklamasında, “TÜRSAB’daki değişimi hissediyoruz. Sorunlarımız ile ilgilenen bir yönetim var. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Düzenlenen bu etkinlik ile birlik ve beraberlik içerisinde kaynaşma sağlanırken, sorunlarımızı da birebir sunma imkânına sahip olacağız” dedi.

Kemer Bölgesi’nde yer alan Şeker Travel’in sahibi Akif Şeker de İzmir’de gerçekleşecek gezi ve seminerin düzenlenmesinde öncülük eden TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin’e teşekkür ederek, “Batı Antalya Bölge Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz bizlerin her türlü sorunları ile ilgileniyorlar. Kış döneminde işlerin çok da yoğun olmadığı bir dönemde bu tür etkinliklerin birlik ve beraberlik açısından önemi büyük. TÜRSAB Başkanımız Firuz Bağlıkaya başta olmak üzere TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum ”dedi.

102 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.