Hoşgeldiniz  

Türel: Gururluyum, huzurluyum

admin | 07 Nisan 2019 | Tüm Manşetler A- A+

Antalya’nın 19 ilçesine önemli eserler bırakan Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel sosyel medyadan yayımladığı mesajında “Gururluyum, huzurluyum” dedi.

Menderes Türel mesajına “Gururluyum” diyerek başlarken “Antalya’nın her köşesinde bıraktığımız eserlerle bizi sevenler olarak övünebilirsiniz” ifadesini kullandı.

“Huzurluyum…” diyen Türel, “Bizi destekleyenlerin bırakın yüzünü, kaşını bile öne eğecek bir yanlışımız olmadan görevimizi tamamladığımız için. Antalya’nın her köşesi bizim, hepimizin. Bol bol birlikte olacağız görüşeceğiz. Yeni göreve gelenlere başarılar. Artık bahane üretmeden çalışma ve hizmet zamanı” şeklinde konuştu.

KAÇACAK DELİK ARAMASINLAR

Muhittin Böcek ve ekibinin borç edebiyatı yapmadan hizmet etmesi gerektiğinin altını çizen Menderes Türel, “Daha göreve gelmeden borç edebiyatına başlayanlar mazeretlerin arkasına sığınmasın. Çalışsın, bizim bıraktığımız gibi övünecekleri eserler Antalya’ya kazandırsın. ASAT ile birlikte 2018 yılı gerçekleşen bütçesi 2.6 milyar olan, 2019’da 3 milyarı aşacak bir gelire sahip olacak Büyükşehir’in bir o kadar da gayrimenkul zenginliği düşünüldüğünde, 15-20 sene vadeli toplamda faiz dahil 4-5 milyar lira olan bir borç tablosunu algı yönetimi yaparak milletin önüne koyup kaçacak delik aramasınlar” açıklamasında bulundu.

GÖREVE GELMEDEN BORÇ EDEBİYATINA BAŞLADILAR

Muhittin Böcek ve ekibinin vaatlerini yerine getirmesi ve devam eden projeleri tamamlaması durumunda alkışlayacaklarını sözlerine ekleyen Menderes Türel şunları söyledi: “Biz Antalya’ya aynı borç tablosu ile metroları, kurvaziyer limanları, yat limanlarını, sinema stüdyoları, eğlence merkezlerini nasıl yapacaksak öyle büyük projeleri başarsınlar biz de alkışlayalım. Göreve geldikleri gün borç edebiyatına başlayacaklar demiştik, yanılmışız…

Göreve başlamadan başladılar….Mart’ın sonu bahar demişlerdi ama hava çok bulutlu ve yağışlı. Umarız düzelir. Antalya’ya bahanesiz mazeretsiz güzel günler yaşatırlar. Antalya için hayırlı olsun.”

187 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.