Hoşgeldiniz  

Serik’te yeni kapalı alanlar hizmete sunuldu

admin | 23 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Serik Belediyesi, ilçe genelinde yaptığı 49 adet çok amaçlı kullanılan kapalı alanlar ile vatandaşların hüznüne ve mutluluğuna ev sahipliği yapıyor.

Antalya’nın Serik İlçesinde vatandaşların hayatını kolaylaştıran hizmetleri hayata geçiren Serik Belediyesi son olarak Akçaalan ve Cumhuriyet Mahallesinde vatandaşların sosyal faaliyetlerini rahatlıkla yapabilecekleri alanları hizmete sundu.

ÇALIK; “VATANDAŞLARIMIZIN İYİ VE KÖTÜ GÜNDE DE DERTLERİYLE DERTLENİP, SEVİNÇLERİNE ORTAK OLUYORUZ”

Vatandaşların hüznüne ve mutluluğuna ortak olmak için 49 adet kapalı alanı hizmete sunduklarını belirten Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık; “Vatandaşlarımızın iyi ve kötü günde de dertleriyle dertlenip, sevinçlerine ortak olmak için ihtiyaç duyulan tüm mahallelerimizde kapalı alanlar inşa ettik. İlçemiz genelinde yapmış olduğumuz kapalı alanları, cenazesi olan vatandaşlarımız, taziyeleri için kullanabilirken, özellikle ramazan aylarında mahalle halkımız için düzenlediğimiz toplu iftar programlarının yanı sıra Mevlit, düğün nişan gibi organizasyonlarla mutlu günlerini sevdikleriyle birlikte paylaşıyorlar. Bizler de bundan sonra yeni projelerimizle vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

104 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.