Hoşgeldiniz  

Şehitlerimize Sonsuz Şükran Borçluyuz…

admin | 15 Nisan 2019 | Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu Şehitler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ŞEHİTLERİMİZE SONSUZ ŞÜKRAN BORÇLUYUZ…

Milletvekili Atay Uslu mesajında şunları ifade etti;

Şehitler, bu vatan toprağının her karışına, bu millet ve bu bayrak için, özgürlüğümüz ve bağımsızlığımız için  kanlarını tereddüt etmeden dökmüş kahramanlardır.

Eğer bugün bu millet dua edebiliyorsa, eğer bugün bu millet şehitlerinin arkasından Fatiha’lar okuyabiliyorsa, eğer bugün ezan minarelerden özgürce okunabiliyorsa, biliniz ki şehitlerimizin ruhları şad olmuştur, muazzez olmuştur. Eğer bu aziz millet bugün hür ve bağımsız şekilde varlığını idame ettiriyorsa, yine biliniz ki hiçbir şehidimizin kanı boşa akmamıştır.

Şehitlerimize sonsuz şükran borçluyuz. Şükran borcumuzu bu vatana, bu bayrağa, milletimize ve milletimizin değerlerine sımsıkı sahip çıkarak ödüyoruz ve ödemeye devam edeceğiz

Bu duygu ve düşüncelerle, Şehitler Haftasını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bu toprakları bize vatan kılan atalarımızı ve şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.

55 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.