Hoşgeldiniz  

Polisimiz İle Asayiş Berkemal

admin | 08 Nisan 2019 | Yerel Haberler A- A+

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlementerler Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Antalya Milletvekili Atay Uslu’nun mesajı:

“Polisimiz Toplumda huzur ve güven ortamının sağlanması, kamu düzeninin korunması, önleyici kolluk hizmetlerinin yapılması ve faillerin adalete teslim edilmesi gibi hayati öneme haiz görevlerleri başarıyla yerine getiriyor.  Türk Polis Teşkilatı 174 yılın bilgi ve tecrübesiyle hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

Büyük fedakârlık, sabır, cesaret ve kahramanlıkla, aziz milletimizin, barış ve emniyet içinde yaşaması için üstün bir vazife anlayışıyla hizmet veren Emniyet Teşkilatımız, terör ve örgütlü suçlarla mücadelede de ortaya koyduğu başarıyla hepimizi gururlandırmaktadır.

Polisimiz, Jandarmamız, Bekçilerimiz velhasılı kelam kolluk güçlerimiz ile  ülkemizin dört bir yanında emn-ü asayiş berkemal.

POLİSİMİZİN ÖZLÜK HAKLARI VE GÖSTERGESİ ÇALIŞMALARINA DESTEK VERİYORUM

Yasama organın üyesi bir milletvekili olarak,  polisimizin hakları konusundaki yasal çalışmalara destek veriyorum. Polisimiz özlük konundaki düzeltmeleri fazlasıyla hak ediyor. Polislerimizin gerekli özlük haklarına kavuşması, emeklilik göstergelerinin düzeltilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah polislerimize müjdeli haberleri kısa bir süre içinde vereceğimize inanıyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, vatan için canlarını feda etmiş olan bütün şehitlerimizi hürmetle, rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Gazilerimize sıhhat ve uzun ömürler diliyorum.

Türk Polis Teşkilatımızın büyük fedakârlıklarla ve millet aşkıyla çalışan bütün mensuplarına başarılar ve kazasız, belasız görevler dilerim.”

 

70 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.