Hoşgeldiniz  

‘Ortak paydamız Aksu’

admin | 21 Ocak 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

AK Parti Aksu Belediye Başkan A. Adayı  İnşaat Mühendisi Deniz Karataş ve beraberindeki heyet MHP Aksu İlçe başkanlığına atanan Ahmet Bulut’u ziyaret etti.

Ziyarete MHP teşkilatının önemli isimlerinden Kemal Kara da eşlik etti. Deniz Karataş, Belediye Başkan A.Adaylığı süresince yürüttüğü çalışmalarda Aksu’luların büyük sevgi ve hoşgörüsüyle karşılandığını, son 3 ay içerisinde artan bir tempo ile yaklaşık 17 bin kişi ile görüştüğünü, mevlüt, düğün, iyi günde kötü günde Aksu’lular ile diz dize olduğunu kahvehanelerde ve taziye çadırlarında bu soğuk kış günlerinde  soba başında sıcak ve samimi sohbetler esnasında mutlulukları artırdığını,  üzüntüleri de azalttığını, zaten 7 kuşak Aksu’lu olan, 8 çocuklu baba ocağında Aksu’lu olmanın ruhunu net olarak hissettiğini ifade etti.

Karataş konuşmasında, “Aksu da diğer parti adaylarının da çalışmalarına tanık olduğumuz da, öyle ki zaman zaman aynı ortamlarda karşılaştığımızda birbirimize başarılar diledik. Neticede ortak paydamız Aksu’dur.  MHP Aksu teşkilatının seçim çalışmalarımız boyunca gösterdiği mütevazılık diğer partilerin ve adaylarına da örnek duruş teşkil etmiştir. Tüm adaylarımızın Aksu’muzun kalkınması ve daha modern bir kent olması yönünde çalışmalar yürüttüğüne inanıyorum.  Ancak AK Parti Aksu Belediye Başkan A. Adayı olarak bizler Aksu’muza çok şeyler katacağımızı,  hazırladığımız projelerimiz ve tecrübelerimizle ortaya koyduk. Çalışmalarımız her geçen gün artan bir tempo ile yine devam ediyor.   Hiç durmadan da devam edecek. Çünkü Aksu bizim vatanımız, yurdumuz ve yatırımlarımızı, kazançlarımızı ekmeğimizi hep birlikte paylaştığımız ata yurdumuzdur” dedi.

Mhp Aksu İlçe Başkanı Ahmet Bulut, 7 kuşak Aksu’lu,  inşaat mühendisi Sivil toplum örgütlerinde uzun yıllar başkanlık yapmış, imar ve inşayı bilen içimizden, Yeşilkaraman köyünden çıkmış vizyon sahibi mühendis kardeşimiz olan Deniz Karataş ve arkadaşlarını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti, önümüzdeki süreçte de birlikte çalışma istek ve gayretini arzuladığını belirtti. Ahmet Bulut, beraberlikten kuvvet doğacağını ve ziyaretin MHP teşkilatını çok memnun ettiğini en kısa sürede iadeyi ziyarette bulunacağını  belirtti ve Deniz Karataş’a başarılar diledi.

Cengiz TAŞKIRAN

112 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.