Hoşgeldiniz  

MÜSİAD Yönetimi Toplandı

admin | 28 Ocak 2019 | Genel A- A+

Geçtiğimiz haftalarda Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi’nin 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlığa seçilen Boğaçhan Göksu, haftalık yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Göksu; yeni yönetim olarak gerçekleştirmeyi planladığı projelerini paylaştı.

MÜSİAD Antalya Şubesi’nin dernek binasında düzenlenen haftalık yönetim kurulu toplantısına; MUSİAD Hizmetler Sektör Kurulu Başkanı Sertip Akşahin de katıldı. Toplantı, Sertip Akşahin’in geçen dönem MÜSİAD Antalya Şubesi’nin başkanlığını yürüten  Ramazen Kalken’e hediye takdim etmesiyle başladı.

30 yıllık geçmişe dayanan MÜSİAD’ın Dünyanın en yaygın STK’larından olduğuna dikkat çeken MÜSİAD Antalya Şubesi’nin yeni başkanı Boğaçhan Göksu; haftalık yönetim kurul toplantısında hedef, plan ve projelerine dair şunları söyledi; “ MÜSİAD 1990’larda bir avuç cesur adamın bir araya gelmesinden oluşan çok önemli bir dernek. 2018 yılı Türkiye tarihine geçecek önemli bir yıl oldu. 2018 sert geçen bir ekonomiydi. Ama 2019 için bizim gerekli öngörüleri yapmamız gerek. Önümüzdeki donemde ihracat ve markalaşma anlamında projeksiyonlarımız ve projelerimiz var. Antalya’da bu hedeflerimizi kolaylık ve hızlıca hayata geçireceğimizi düşünüyorum. Yeni dönemde daha güçlü bir MÜSİAD için çalışacağız. Küresel bir marka olarak ilerlediğimiz bu yolda, gücümüzü siz değerli üyelerimiz ve dostlarımızın gayret ve desteğinden alıyoruz” dedi.

119 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.