Hoşgeldiniz  

Küçükhasbahçe mahallesine 2 yeni proje

admin | 23 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Küçükhasbahçe mahallesine 2 yeni proje kazandırılmaktadır. 2586 Ada’da bulunan yayla yolu ve çevreyolunu, kuzey-güney yönünde yürüyüş yolu ile birbirine bağlayan civardaki konut sayısının artması ve vatandaşların talepleri üzerine büyük ihtiyaç haline gelen yürüme aksını oluşturmaktadır.

İnşaatı devam eden yürüyüş yolunun çevre duvarları ve alan tesviyesi yapılmıştır; parke döşemesinin tamamlanması ile önümüzdeki günlerde hizmete açılacaktır.

  1. proje yine Küçükhasbahçe mahallesindeki Benliler sokakta bulunan yeşil alana çocuk parkı olarak düşünülmüş, projesi çizilmiş olup tamamlandıktan sonra civardaki çocuklar için büyük bir eksikliğin giderilmesi adına önemli bir yer alacaktır.

NAZMİ UYAR:’’KENTTE YAŞAYAN ÇOÇUKLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN’’

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar yaptığı açıklamada; “ Projelerimiz arasında en önemli yerlerden birisini de daima çocuklarımız almaktadır. Kentte yaşayan bütün çocuklarımızın her anlamı ile mutlu olabilmeleri için çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu nedenle çocuklarımızın içinde olduğu projelere değer veriyoruz. İlçemizde bulunan bütün mahallelerimizde çocuklarımızın yaşam alanları adına çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.

108 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.