Hoşgeldiniz  

Konyaaltında son meclis toplandı

admin | 03 Mart 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

Muhittin Böcek’in toplantıya katılamadığını ancak geçen beş yıllık süre çalışan, emek veren  için herkese teşekkür ettiğini söyleyen Tuncer, “31 Mart yerel seçimleri için aday olan herkese başarılar diliyor ve siyaset yolunda yollarının açık olmasını temenni ediyorum. Yapılacak olan yerel seçimler Türkiye’miz ve Antalya’mız için barış ve demokrasi içinde geçsin” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP),  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adına göre konuşmalarını gerçekleştiren grup sözcüleri Mart ayı içerisinde olan kutlamalara dikkat çekti. 6 Mart Çarşamba günü Atatürk’ün Antalya’ya Gelişinin 89. yıldönümü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Antalya’nın Fethi’nin 812. yıldönümünü kutladılar.

Gündem maddeleri onaylandı

Gündem  maddelerinde yer alan, Çitdibi Mahallesi’nde yapılacak olan kadastro çalışmalarında, kadastro ekipleri ile birlikte görev yapmak üzere 6 kişiden oluşan bilir kişi seçimi yapılıp onaylanırken, Konyaaltı Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlenecek olan serbest konulu resim ve seramik yarışmasında dereceye girecek eser sahiplerine verilecek ödül miktarı belirlendi.

Gonca ÖZTÜRK

78 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.