Hoşgeldiniz  

Kendi çöplüğünüzde ötün

admin | 05 Şubat 2019 | Tüm Manşetler A- A+

Demomakrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, halen DP’nin adını kullanarak bazı belediye başkanlarına destek verildiği şeklinde toplantılar yapıldığına dikkat çekerken “Demokrat Parti ne bereketli bir partiymiş. Demek ki seçimin DP ile kazanılacağını biliyorlar ve destek istiyorlar. Ama desteği çakma Demokratlardan istiyorlar” dedi.

KENDİLERİ ÇALIP KENDİLERİ OYNUYOR

Belediye Başkanlarına ya da adaylara destek isteyenlerin DP ile bir bağları bulunmadığının altını kalın bir şekilde çizen Kartal, “Herkes gitsin kendi çöplüğünde ötsün. Geçmişte hangi partide oldukları değil şimdi hangi partide olduklarına bakılsın. Kendileri çalıp kendileri oynuyor.Kendileri söylüyor kendileri dinliyor. Son olarak Kepez’de ortaya çıktı bu sözde demokratlar. Kim olduklarına bakıyoruz kimisi AK Parti’de yönetici geri kalanın DP ile zaten bir bağları yok ama çıkıp DP’nin adını kullanıyorlar. Tekrar tekrar söylüyoruz demokratlar kendi adayını destekliyor. Farklı partilerin adaylarını desteklemek gibi bir durum söz konusu dahi değildir” ifadelerini kullandı.

KORKUYORSANIZ GELİN DP’DE SİYASET YAPIN

“Taşıma su ile değirmen dönmez” diyen İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Çakma demokralarla da seçim kazanılmaz. Gerçek demokratlar dimdik ayakta ve sahada. 31 Mart seçimlerinde kaybetmekten korkan her aday soluğu DP tabanında alıyor. Madem DP’den bu kadar korkuyorsunuz ve DP’nin gücüne inanıyorsunuz o zaman gelin DP çatısı altında siyaset yapın” açıklamasında bulundu.

Kartal son olarak, “Unutulmamalıdır ki korkunun ecelin faydası yoktur. Çakma demokratların da ne size ne başkasına faydası yoktur. Gerçeği varken çakması ile yola çıkanlar duvara çarptıklarında eşşekten düşmüşe dönecekler. Arabayı uçuruma sürükleyenlerin ellerinde sadece direksiyon kalacak. Araba ise uçurumdan düşmüş olacak. O nedenle Antalyalıların çakma demokratlara inancı yoktur. Antalyalılar çakmaya değil gerçeğe bakar. Gerçek olan da şudur ki Demokrat Parti 31 Mart seçimlerine kendi adayları ile girmektedir. Kırat milletin desteği ile şahlanacak ve başta çakma demokratlar olmak üzere yanlış insanlarla yola çıkanlara çiftesini atacaktır. Değerli Antalyalılar 31 Mart tarihinde sandığa gittiğinde ‘Yeter söz milletin’ diyecektir” şeklinde konuştu.

206 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.