Hoşgeldiniz  

Esen, partililer ile bir araya geldi

admin | 07 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Bir yandan Konyaaltı İlçesi’ndeki vatandaşla buluşan CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, bir yandan da partililerle bir araya gelmeye devam ediyor. CHP Mollayusuf Mahallesi Temsilciliği’nin kahvaltı davetine katılan Esen, partililerle fikir alışverişinde bulundu.

Esen: “Hedefimiz Rekor Oy”

                Mahalle Temsilcisi Rıza Turan’ın daveti ile partililerle bir araya gelen Esen; 31 Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimlerle alakalı olarak hedeflerini CHP’li mahalle üyeleri ile paylaştı. Başkan Adayı Semih Esen hem Konyaaltı’nda hem de Büyükşehir bazında parti adına rekor oy almayı hedeflediklerini açıkladı.

CHP’li Esen: “İlgiden Memnunum”

                Gittikleri her yerde ilgi ile karşılandığını belirten CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, halkın taleplerini dinlediklerini ve bunlarla ilgili çözüm yollarını da anlattıklarını söyledi. Günden güne ilginin arttığını da tespit ettiklerini söyleyen CHP’li Esen, “emin adımlarla emin emin geliyoruz” dedi.

CHP’liler Daha Fazla Çalışmalı

                Mahalle Temsilcisi Rıza Turan’dan mahalle çalışmaları için destek isteyen Semih Esen, seçimi hep birlikte çalışarak kazanacaklarını söyledi. Seçim sloganı olarak seçilen “Biz Beraber Yürüyoruz” sloganının, bu seçim çalışmalarındaki en önemli nokta olduğunu belirterek devam eden Esen, hedefe giden yolda partililerden özellikle tam destek istedi.

107 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.