Hoşgeldiniz  

Esen örgütle buluştu

admin | 13 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semin Esen, partisinin ilçe örgütü ve mahalle temsilcileriyle buluştu. Toplantıda CHP’nin Konyaaltı seçim stratejileri belirlendi.

Esen: “Halkla Planlanacak”

Başkan Adayı Semih Esen, partisinin Mahalle Temsilcileriyle düzenlenen etkinliğe katıldı. CHP Adayı Esen “39 mahallesi olan Konyaaltı’mızın, siz değerli temsilcilerimiz sayesinde inançlı ve motivasyonlu bir döneme giriyoruz. Partimiz ve gönüllülerimiz sayesinde sıcak kampanya çalışmalarımızı sonuç odaklı olarak yapacağız. Seçim boyunca temsilcilerimiz; halkımızın taleplerini ve bu taleplerin çözüm yollarını da birlikte üreteceğiz. Bu noktada; elim her daim taşın altındadır. Seçim süreci boyunca herkes ile fikir alışverişinde bulunarak Konyaaltı’nın gelişimini halkımızla beraber planlayacağız.” dedi.

Temsilciler Katkı Koydu

Toplantıya İlçe Örgütü ve CHP Mahalle Temsilcileri katıldı. Mahalle temsilcileri seçim kampanyasında katkı sağlayacak önerilerde bulundular. Temsilciler seçime destek olmak için birlikte hareket edileceğini vurguladılar. CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, “Seçimi hep birlikte çalışarak kazanacağız. Sadece Konyaaltı’nı değil Büyükşehir Belediyesini de kazanacağız. Antalya’mızı seçim gecesi haritada kırmızı yapalım. Bildiğimiz formülleri unutalım şarkılar söyleyerek beraber sevinelim.” dedi.  Seçim sloganı olarak “Biz Beraber Yürüyoruz” sloganının belirlendiği belirterek, partililerden destek istedi.

118 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.