Hoşgeldiniz  

Esen muhtarlarla buluştu

admin | 09 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, Konyaaltı İlçesi mahalle muhtarlarını ziyaretlerine aralıksız devam etti. Esen muhtar ziyaretleride ilçenin sorunsuz ve birlikte yönetmenin önemli bir noktası olduğunu belirtti.

Ziyaretlere Devam

Esen, Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran ile birlikte muhtar ziyaretlerine devam etti. Başkan Adayı Esen, Bahtılı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Vedat Mutlu, Kuruçay Mahalle Muhtarı Özden Avcı, Çakırlar Mahallesi Muhtarı Özkan Yavuz, Zümrüt Mahallesi Muhtarı Hüseyin Bayan, Akdamlar Mahallesi Muhtarı Osman Yılmaz, Suiçecek Mahallesi Muhtarı Mustafa Balkıç, Geyikbayırı Mahallesi Muhtarı Salih Teker ve Çağlarca Mahallesi Muhtarı Mustafa Gayrak’ı ayrı ayrı ziyaret etti.

Sorunları Not Etti

Mahalle muhtarları ile yaptığı görüşmelerde mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını tespit eden Esen, yeni dönemi sorunsuz beraber çözüm dönemi olarak ifade etti. Mahallelerin ihtiyacını içeren taleplerini de alan Semih Esen, bu doğrultuda ve koordineli halde tüm bu sorunların çözüleceğini kaydetti.

Vatandaşlarla da Sohbet Etti

Son olarak Geyikbayırı ve Çağlarca Mahallerini ziyaret eden Esen, burada ilk önce mahalle muhtarları ile daha sonra vatandaşlarla sohbet etti. Köy kahvesinde vatandaşlarla çay içen Esen, özellikle bu iki mahallenin doğası ve manzarasını beğendiğinin altını çizdi. Öte yandan; CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen’in muhtarlarla görüşmelerinin devam edeceği bildirildi.

102 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.