Hoşgeldiniz  

Esen muhtarlarla buluşmaya devam ediyor

admin | 14 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Akkuyu, Kır, Gökçam, Doyran, Dağ ve Çamlıbel Mahallelerini ziyaret eden Esen mahalle muhtarları ve halkla bir araya geldi.

İlk Durak Akkuyu

Esen, Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran ile birlikte  Akkuyu Mahallesi Muhtarı Halil Tan’ı ziyaret etti. Önümüzdeki dönemde muhtarların belediyecilik hizmetlerine daha etkin katılmaları konusunda görüş alışverişinde bulundular. Muhtarların halkın taleplerini daha etkin belediyeye ulaştırabilmeleri ve bu taleplerin çözüm yollarını da birlikte üretmek konusundaki düşüncelerini aktaran Esen, bu süreç boyunca herkes ile fikir alışverişinde bulunarak Konyaaltı’nın gelişimini halkla beraber planlayacaklarını anlattı. CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, ziyaretlerine Kır Mahallesi Muhtarı Salih Öğke ile devam etti. Bölgenin sorunlarını en aza indirmek için birlikte hareket ederek çözüme ulaştıracaklarını belirttiler.

“Belediye Başkanı geldi!”

Esen Kır Mahallesi’nin ardından misafir olduğu Gökçam Mahalle Muhtarı Adem Yıldırım ve mahalle sakinleriyle birlikte geleceğe dair projeleri hakkındaki önerilerini konuştu. Mahalle sakinlerinin misafirperverlikleri gözden kaçmadı. Son olarak Doyran Merkez Mahallesi Muhtarı Muharrem Akman, Dağ Mahallesi Muhtarı Mustafa Kütük ve Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Sedat Kaya ile Doyran’da kahvehane toplantısında buluşan Esen’e muhtarların ve bölge halkının sıcak ilgileri gözden kaçmadı. “Belediye başkanı geldi “ diyerek etrafını saran mahalleli çocuklarla sohbet eden Esen daha sonra mahalleden ayrıldı.

113 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.