Hoşgeldiniz  

Esen muhtar ziyaretlerine devam ediyor

admin | 06 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, Konyaaltı ilçesi mahalle muhtarlarını ziyaretlerine devam etti. Günlük ziyaret programı kapsamında Konyaaltı Muhtarlarını ziyaret eden Esen’in muhtar ziyaretlerinin devam edeceği bildirildi.

AYRI AYRI ZİYARET ETTİ

Konyaaltı Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Kıldıran’ın eşlik ettiği ziyaretlerine Altınkum Mahallesi Muhtarı Eyüp Karakaya ile başlayan CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, buradan sonra sırasıyla Öğretmenevleri Mahalle Muhtarı Celal Koç, Pınarbaşı Mahalle Muhtarı Şeref Dikmen, Uluç Mahalle Muhtarı Mehmet Tutal’ı ayrı ayrı ziyaret etti.

SORUNLARI DİNLEDİ

Mahalle muhtarları ile yaptığı görüşmelerde mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını muhtarlardan dinleyen Esen, yeni dönemde tüm bu sorunları periyodik olarak beraber tespit edip beraber çözeceklerini ifade etti. Mahallelerin Pazar yeri, engelli sosyal alanları, düğün salonları gibi taleplerini de alan Semih Esen, mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda ve koordinasyon halinde tüm bu ihtiyaçların giderileceğini kaydetti.

KAHVEDE SOHBET ETTİ

Son olarak eski köy statüsündeki Karatepe Mahallesi’ni ziyaret eden Esen, burada ilk önce Mahalle Muhtarı Hüseyin Yılmaz Gezer’i ziyaret etti. Muhtar Gezer ile birlikte köy kahvesinde burada oturan vatandaş ile sohbet etme fırsatı bulan Esen merkez mahalleler dışında kalan mahallelerin de gereken hizmeti alacağına vurgu yaptı. CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen’in muhtarlarla bir araya gelmeye devam edeceği bildirildi.

103 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.