Hoşgeldiniz  

Esen: “İş bittikten sonra değil, yapmadan önce”

admin | 17 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Semih Esen, Mimarlar Odası Antalya Şubesi’ni (ANTMİMOD) ziyaret etti. Kentleşme ve projelerinin konuşulduğu ziyarette sağlıklı iletişimin ve işbirliğinin önemi vurgulandı.

ESEN: GÖÇÜ İYİ PLANLAMAK VE AVANTAJA ÇEVİRMEK GEREKİYOR

Şube Başkanı Özge Köksal’ın karşıladığı Esen, Konyaaltı’nın çok yoğun göç alan bir bölge olduğunu ve bundan doğan yerleşimin iyi planlanması gerektiğini söyledi. Konyaaltı’nın aldığı göçün niteliğinin iyi tespit edilmesi gerektiğini belirten Esen, “Bu göçten Konyaaltı nasıl en verimli şekilde istifade eder, bunu planlamamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“İŞ BİTTİKTEN SONRA DEĞİL, YAPMADAN ÖNCE”

Konyaaltı’nda devam eden güncel projeler hakkında bilgi veren Şube Başkanı Köksal “Çok uzun vadeli düşünmek gerek. Bütün projelerde proje paydaşınız doğadır, doğayı zorlamamak ve korumak lazım” dedi. Yapılacak projeler tamamlandıktan sonra odaların görüşünü almanın fayda getirmeyeceğini kaydeden Esen “Bir iş yapıldıktan sonra odaların görüşlerini sormanın bir faydası yok, iş yapılmadan önce soracağız, beraber yapacağız” dedi.

HIZLI VE VERİMLİ İLETİŞİM

Etkin işbirliğini sağlamak için iletişimin olmazsa olmaz olduğunu vurgulayan Esen, “Çok sık görüşeceğiz. Ne zaman birbirimize bir şey sormamız ya da önermemiz gerekiyorsa bütün prosedürleri bir kenara bırakıp doğrudan görüşeceğiz” ifadelerini kullandı. Şube Başkanı Köksal, ziyareti nedeniyle CHP Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

104 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.