Hoşgeldiniz  

Doğanoğlu STK’larla buluştu

admin | 28 Şubat 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

Cumhur İttifakı Ak Parti Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Gaye Doğanoğlu düzenlenen kahvaltıda meslek kuruluşları, sendika ve sivil toplum kuruluşları (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.

Cumhur İttifakı’nın belediye meclis üyelerini sahneye davet ederek katılımcıları selamlayan Doğanoğlu, “31 meclis üyesi arkadaşım ve ben hemen yanımızda, yakınımızda olan ve güzel bir idareyi bekleyen Konyaaltı Belediyesine doğru yola çıktık. Bir ayımız kaldı. İnşallah 31 Mart’ta da böyle güzel bir şekilde, şenliklerle başarıyı kutlarız. Hepimiz gönül birlikteliği için yola çıktık. Belediyecilik vatandaşa hizmet etmektir. Hepimizin tek gayesi; sizlerle birlikte belediyeyi demokratik bir şekilde yönetmektir. Bana destek veren belediye meclis üyelerimizle pozu 1 Nisan’da vermek için size söz veriyorum” diye konuştu.

Konyaaltı uçacak

Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel’in yaptığı ve yapacağı projelere de değinen Doğanoğlu, “Konyaaltı yapılacak projeler açısından şanslı bir ilçe ve Türel’in en güzel projeleri Konyaaltı’na ait. Konyaaltı Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ve bizimle çift kanatlı uçacak. Başkanımızın en güzel projeleri Konyaaltı’nda. Metro Konyaaltı’ndan başlayıp Lara’ya kadar devam edecek. Boğaçayı projesinin ikinci ve üçüncü etabı yapılacak. Film platosu ve Safari Parkı, gençlerimiz için iş fırsatı yaratacak. Tünektepe projesi Konyaaltı’na çok yakışacak” dedi.

Projelerini tanıttı

Yerel seçim öncesi Her Bireye Söz Hakkı Veren Bir Konyaaltı, Dünya Standartlarında Bir Konyaaltı, Sosyal Bir Konyaaltı, Nefes Aldıran Bir Konyaaltı başlıkları altında projelerini tanıtan Doğanoğlu, “Projelerimiz insan odaklı, doğayı, hayvanı koruyan, değer katan projeler. Konyaaltı’nın yeni bir kent meydanına ihtiyacı var. Boğaçayı projesinin ikinci etabının bulunduğu alana yapacağımız kent meydanı Konyaaltı’nda yaşayan farklı milletleri ağırlayacak. Doyran mesire alanı insanlara nefes aldıracak. Mahallelerimize modern sağlık merkezleri, parklar, kapalı Pazar yerleri kazandıracağız. Şenliklerle, kültürel aktivitelerle, yarışmalarla sosyal belediyeciliğin en güzel örneği olacağız” ifadelerine yer verdi.

Ersoy: “Liderimiz bizi tembihledi.”

Beden ölür çürür, cana bakın siz. Kim kiminle yürüyor, ona bakın siz. Bırak dönen dönsün,doğrudan haktan yana bakın siz dizeleriyle konuşmasına başlayan MHP Konyaaltı İlçe Başkanı Metin Ersoy, “ MHP ve Ak Parti darbe girişimi ile birlikte Cumhur birlikteliği yaptı. Bu birliktelikle iki seçimi de başarıyla aldık. Liderimiz bize şunu tembihledi. AKP ve MHP’nin oy oranı önemli değil. Cumhur İttifakı’nın oy oranı önemli. Çünkü bizim gizli bir hedefimiz  ve birlikteliğimiz yok. Biz vatan ve millet için bir araya geldik. Gidin ve Konyaaltı’nı alın Feslikan Yaylası’nda ki güreşlere beni davet edin. Cumhurbaşkanımızla birlikte ben oraya geleyim dedi. Biz de liderimize söz verdik. Şimdi 31 Mart seçimlerinde her konuda bizi vizyon ve misyon olarak temsilde yeterli kapasitede olan Gaye Doğanoğlu ile kazanacağız” dedi.

Konyaaltı İlçe Başkan Vekili Nurten Akbaba Referandum ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakının zafere ulaştığı gibi 31 Mart seçimlerinde de zafere ulaşmasını dilediğini söyledi.

Toplantıya, AK Parti Konyaaltı İlçe Başkan Vekili Nurten Akbaba, MHP İlçe Başkanı Metin Ersoy, Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Abdurrahman Yılmaz, Ruhi Beşiktaş, Konyaaltı meclis üyeleri Durali Kolpak, Osman Ali Eciş, Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ve partililer katıldı.

Gonca ÖZTÜRK

96 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.