Hoşgeldiniz  

Cumhurbaşkanı’na MÜSİAD Antalya’yı Anlattı

admin | 30 Ocak 2019 | Gündem A- A+

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi’nin 18. Olağan Genel Kurul Toplantısında gerçekleştirilen seçimlerde Başkanlığına seçilen Boğaçhan Göksu; geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çalışmaları hakkında bilgi verdi.

30 yıllık geçmişe dayanan dünyanın en yaygın STK’larından olan MÜSİAD’ın Antalya Şubesi yeni başkanı, aynı zamanda iş insanı Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan Göksu, yeni yönetimi, Antalya’ya dair çalışmalarını, projelerini, hedeflerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a aktarma fırsatı yakaladı.

Göreve geldiği günden itibaren özellikle MÜSİAD Antalya’nın markalaşma yatırımlarına ağırlık verdiklerini belirten Boğaçhan Göksu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir araya geldikleri buluşma ve aralarında geçen diyalog hakkında şunları söyledi: “ Bu ülke, İslam dünyası ve hatta dünyanın tüm ülkelerindeki mazlumların sesi olan dünya lideri bir Cumhurbaşkanımız var. Onunla MÜSİAD Antalya Şube Başkanı kimliğimle yan yana gelmek, sohbet etme, projelerimizi, hedeflerimizi, yeni yönetimimize dair hayallerimizi aktarmak çok büyük bir gurur. Bu nedenle çok gururluyum ama bu gurur benim değil, tüm MÜSİAD Antalya ailesinin. Üzerimde böylesi önemli bir derneğin başkanlığı var, bu sorumlulukla Cumhurbaşkanımızla kısa da olsa görüşme fırsatı yakaladık ve çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Kendisi de bizleri ilgi ve dikkatle dinledi zaman ayırdı. Bu buluşma bize, yönetim kurulu üyelerimize daha da kamçı olacak ve daha çok çalışıp Cumhurbaşkanımıza ve onun işaret ettiği seviyelere geleceğiz. O yüzden çalışmayı, üretmeyi hiç durmadan sürdüreceğiz.” dedi.

151 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.