Hoşgeldiniz  

Cumhur İttifakının adayı Dülgeroğlu

admin | 24 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) ve AK Parti’nin yerel seçimlerde yaptığı Cumhur ittifakıyla Antalya’nın Finike ilçesinde aday olarak efsane Başkan Nail Dülgeroğlu açıklandı. Ankara’da MHP Genel Merkezi tarafından yapılan aday tanıtım toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Nail Dülgeroğlu’nun elini kaldırıp başarı diledi.

Ankara Kapalı Spor Salonu’nda  yapılan aday tanıtım toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye genelinde adayları açıklarken, Finike’den aday olarak daha önce 5 dönem belediye başkanlığı yapan Nail Dülgeroğlu’nu da resmen açıkladı. Dülgeroğlu ismi okunduğunda Ankara Kapalı Spor Salonu’nda büyük coşku yaşandı. Genel Başkan Bahçeli, tecrübeli Başkan Adayının sahnede elini kaldırıp başarı dileğinde bulundu.

Finike için gece gündüz çalışacağını ifade eden Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu, “Finike için gece gündüz çalıcağız. Bizi bu göreve tekrar layık gören Sayın Genel Başkanım Devlet Bahçeli, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, İl Başkanım Mustafa Aksoy, İlçe Başkanımız Hakan Türksoy Akpınar ve ilçe yönetim kurulundaki tüm kardeşlerimiz  ve  Finikeli hemşerilerime  teşekkür ederim. Seçimlerde açık ara Finike’de kazanacağımızdan hiç kimsenin zerre şüphesi olmasın. Bugünden itibaren çalışmalarımıza ara vermeden aşkla devam edeceğiz” dedi.

“Herşey Finikemiz için dedik”

Finike’nin kalkınması için her türlü fedakarlığı göstereceklerini de sözlerine ekleyen Dülgeroğlu, “Cumhur ittifakı adayı olarak dostluk ve kardeşlik içerisinde ittifaka yakışır bir seçim kampanyası yürüteceğiz. Hem MHP hem de Ak Parti’ye gönül vermiş kardeşlerimiz ile Finike’de Cumhur İttifakının başarısı için el ele çalışacağız. Gece gündüz demeden çalışarak zafere el birliği ile ulaşacağız” şeklinde konuşmasını tamamladı.

127 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.