Hoşgeldiniz  

Corporate Stars 2019″ Antalya’da başladı

admin | 16 Nisan 2019 | Tüm Manşetler A- A+

Türkiye’nin önde gelen markalarını, seyahat ve etkinlik sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren “Corporate Stars 2019” Antalya‘da başladı.

Kemer ilçesi Beldibi Turizm Bölgesi’ndeki bir otelde düzenlenen zirveye, bankacılık, otomotiv, hava yolu, otel, tekstil ve teknoloji sektörü  temsilcilerinin yanı sıra sanat camiasından da katılım oldu.

Corporate Stars Yönetici Ortağı Fuat Ersoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, zirve için önemli sektör temsilcilerine ulaştıklarını ve 105 firmanın organizasyona katılmasını sağladıklarını söyledi.

Ersoy, “Sektör temsilcileri burada satın alma temsilcileriyle bir araya gelecek, deneyimler paylaşılacak. Yükselen trendler, yeni nesil pazarlama akımları, kişilerin başarı hikayeleri, alanın duayen isimleri ve Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcileri tarafından  konuşulacak. İş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri, bilim, teknoloji, gastronomi, tüketim, yeni nesil müşteri, oyun, sosyal sorumluluk konularında deneyimlerini, çalışmalarını paylaşacak. Bu paylaşımlar sonunda birçok sektör temsilcisi kendi alanlarında uzman kişilerle bir araya gelecek. Bu ilk zirvemiz ve burada elde ettiğimiz deneyimle devamını getireceğiz.” dedi.

Zirve, 18 Nisan’da sona erecek.

Türkiye’nin önde gelen markalarını, seyahat ve etkinlik sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren “Corporate Stars 2019” Antalya’da başladı. Corporate Stars Yönetici Ortağı Fuat Ersoy (ortada), gazetecilere yaptığı açıklamada, zirve için önemli sektör temsilcilerine ulaştıklarını ve 105 firmanın organizasyona katılmasını sağladıklarını söyledi. ( Orhan Çiçek – Anadolu Ajansı )

Türkiye’nin önde gelen markalarını, seyahat ve etkinlik sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren “Corporate Stars 2019” Antalya’da başladı. Corporate Stars Yönetici Ortağı Fuat Ersoy (fotoğrafta), gazetecilere yaptığı açıklamada, zirve için önemli sektör temsilcilerine ulaştıklarını ve 105 firmanın organizasyona katılmasını sağladıklarını söyledi. ( Orhan Çiçek – Anadolu Ajansı )

Türkiye’nin önde gelen markalarını, seyahat ve etkinlik sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren “Corporate Stars 2019” Antalya’da başladı. Kemer ilçesi Beldibi Turizm Bölgesi’ndeki bir otelde düzenlenen zirvede, Türkiye’nin Antarktika Bilim Üssü Koordinatörü ve İTÜ Öğretim Üyesi Yüksel Demir de sunum yaptı. ( Orhan Çiçek – Anadolu Ajansı )

Türkiye’nin önde gelen markalarını, seyahat ve etkinlik sektörünün önemli isimlerini bir araya getiren “Corporate Stars 2019” Antalya’da başladı. Kemer ilçesi Beldibi Turizm Bölgesi’ndeki bir otelde düzenlenen zirvede, tasarımcı Canay Atalay (solda), enerji alanında IoT ve bulut tabanlı iş zekası çözümleri sunan Reengen’in kurucu ortağı Şahin Çağlayan (ortada) ve yapay zeka alanındaki çalışmalarıyla tanınan işadamı Taner Akçok (sağda) görüşlerini paylaştı. ( Orhan Çiçek – Anadolu Ajansı )

51 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.