Hoşgeldiniz  

Büyükşehir ve şirketlerinde çalışan 7 bin işçi Hizmet-İş’li oldu

admin | 09 Ocak 2019 | Yerel Haberler A- A+

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve şirketlerinde çalışan 7 bin işçi, aldıkları toplu kararla HİZMET-İŞ Sendikası’na üye oldular.

7 bin işçinin HİZMET-İŞ Sendikası’na toplu geçişleri nedeniyle, 8 Ocak 2019 tarihinde Aspendos Salonu’nda bir tören gerçekleştirildi. Toplu katılım törenine HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, Antalya Şube Başkanı Muhammed Talha Kandil ve Antalya Büyükşehir Belediyesi ve şirketlerinde çalışan binlerce işçi katıldı.

HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, törende yaptığı konuşmada, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve şirketlerinde çalışan binlerce işçinin HİZMET-İŞ Sendikası’na üye olmalarından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Sendikamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bundan sonraki sürecin hem üyelerimize hem de sendikamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Antalya Şube Başkanı Muhammed Talha Kandil de tercihlerinden dolayı bütün işçilere teşekkür etti.

Kandil, 7 bin işçi arkadaşımızı sendikamıza kaydetmeye tek bir işçi dahi kalmayana dek devam edeceğiz. İşçi arkadaşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e sözde değil özde işçinin yanında olduğu için teşekkürlerimizi sunuyorum” ded.

118 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.