Hoşgeldiniz  

Büyükşehir adayı Aktaş oldu

admin | 18 Ocak 2019 | Tüm Manşetler A- A+

 

Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Aktaş olarak gösterildi.

Saadet Partisi Antalya Seçim İşleri Başkanı  Av. Hasan Burgan, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarına dert olacak bir adayımız olacak, İl Başkan Yardımcımız Avukat Ali Aktaş kardeşimiz adayımız olmuştur. Antalyamıza hayırlı olsun” dedi.

“Bu algıyı düzeltemezsek inançlı insanların siyaset yapması oldukça zorlaşacaktır”

Burgan, “Bize düşen 16 yıldan beri sözüm ona dindarlar tarafından oluşturulan algıdan kurtarmaktır. Bu insanlar çalmayacaklar, zulmetmeyecekler, haksızlık etmeyecekler, kamu malına el uzatmayacaklar, belediye şirketlerine kendi adamlarını almayacaklar dedirtmemiz lazım. Bu çalışmaya hep beraber gayret edeceğiz. Bu algıyı düzeltemezsek inançlı insanların siyaset yapması oldukça zorlaşacaktır” ifadelerini kullandı.

“ARKADAŞLAR BENİ SİZE KURBAN SEÇTİLER”

Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Ali Aktaş, “Sevgili Antalyalılar! Arkadaşlar beni size kurban seçtiler. Onlar bu şehre emin olmak, hizmet etmek, halkın işlerini görmek, tabiatı korumak, şehri geliştirmek, çocuklarımızı güvenle yetiştirmek, harama bulaşmadan yönetmek ahdi ile bizi vazifelendirdiler. Gayri takdir sizindir. Yerden nebat bittikçe, gökten yağmur indikçe yani takatimiz artıkça insanların hayrına olana gayret edeceğiz. Hayat; iyi, güzel, faydalı ve adil olanı başkaları için de istemek ve her ne konumda olursak olalım bu değerlerin tüm insanlar için tatbikine çalışmaktır.

İnsanlardan bazıları yaralandığı zaman Hz. Ömer’e oğlunu idareci olarak atamasını istediler. O şöyle dedi; “Eğer bu iş güzel bir işti ise biz zaten buna eriştik. Ama eğer bu iş zor ve sorunlu bir işse – ki öyledir  bir evden bir kurban yeter.” Tweetimizdeki kurban buna atıftır.” ifadelerini kullandı.

AVUKAT ALİ AKTAŞ KİMDİR?

Ali Aktaş, 1977 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’rnden mezakun oldu. Milli Gençlik Vakfı (MGV) ve Fazilet Partisi’nde çeşitli görevlerde bulundu. Saadet Partisi Antalya İl Başkan Yardımcısı olan Aktaş, 24 Haziran 2018 27. Dönem Milletvekili seçimlerinde Saadet Partisi Ankara 2. Bölgeden milletvekili adaylığı yaptı. ByLock tuzağını deşifre edenlerden biri olan Ali Aktaş serbest avukatlık yapıyor. Aktaş, evli ve dört çocuk babasıdır.

Aykut SÜLEK / Gonca ÖZTÜRK

102 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.