Hoşgeldiniz  

Bulat’tan Örnek Proje

admin | 29 Kasım 2018 | Siyaset A- A+

Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Murat Bulat, Muratpaşalılara fikir ve önerilerini paylaşacakları www.muratpasayaoner.com web sitesi ile “Gelin Muratpaşa’yı birlikte yönetelim” çağrısında bulundu.

Farklı belediyecilik öneriyle gündeme gelen Muratpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Murat Bulat, “katılımcı demokrasi sözü lafta kalmamalı” dedi. Muratpaşalılara fikir ve önerilerini paylaşacakları www.muratpasayaoner.com web sitesi ile “Gelin Muratpaşa’yı birlikte yönetelim” çağrısı yapan Bulat, “Bize iletilen engelli çocuklarımızın da kullanabileceği park alanlarından, pazaryerlerindeki tuvalet ihtiyacına kadar tüm projeleri dikkatle inceliyoruz, kentimizi birlikte yönetmenin koşullarını birlikte oluşturuyoruz” dedi.

Yeni Nesil Belediyecilik

“Muratpaşa’ya Öner” projesinin aynı zaman dünyada çokça konuşulan dijital demokrasinin küçük bir adımı olduğunu ifade eden Bulat, “Hızlı, mesai zamanı ile sınırlandırılmamış, cepte, tablette her an hizmete ve iletişime açık yeni nesil bir belediye, elbette katılımcılık ilkesiyle yönetilebilir. Biz bu isteğimizi sözde bırakmadık. Oluşturduğumuz web sitesiyle yaşadığı kentle ilgili projesi olan, değişim isteği olan tüm insanları birlikte çalışmaya, birlikte üretmeye, daha iyisini birlikte yapmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

 

232 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haber Seri Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.